Ora ėshtė Sun Jan 26, 2020 3:46 pm

SHKENCA


 • SHKENCA

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • SHKENCA


  Arritjet me te fundit te njeriut drejt se panjohures. Hipoteza, teori, studime dhe kuriozitete.
  11 Temat
  71 Mesazhet
  krijimi i njeriu...
  Fri May 29, 2009 2:00 am
  besmir Shiko mesazhin e fundit
 • SHENDETI


  Keshilla dhe diskutime mbi shendetin fizik, moral dhe psikologjik.
  19 Temat
  27 Mesazhet
  Mungesa e gjumit...
  Tue Dec 16, 2008 11:07 pm
  Anonymous Shiko mesazhin e fundit
 • FILOZOFI


  Analiza dhe diskutime mbi pergjigjet e mundshme te pse've filozofike. Njeriu dhe misteri i tij.
  16 Temat
  687 Mesazhet
  Femrat
  Fri Jul 18, 2008 5:57 pm
  nardlushnja Shiko mesazhin e fundit
 • INFORMATIKE


  Hardware & Software.
  7 Temat
  14 Mesazhet
  TARIFAT E REJA T...
  Wed Jun 18, 2008 10:55 am
  bledikorcari Shiko mesazhin e fundit
 • INTERNET


  Diskutime profesionale programimi, dhe informative per perdoruesit.
  11 Temat
  31 Mesazhet
  ndihm
  Tue Nov 10, 2009 9:43 pm
  shqiprimh Shiko mesazhin e fundit

 • Mesazhe tė rejaMesazhe tė reja
 • Asnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri
 • Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur