Itali, tani udhetim me trenin-zyre

Shko poshtė

default Itali, tani udhetim me trenin-zyre

Mesazh nga Vizitor prej Sun Dec 14, 2008 7:45 pm

Itali, tani udhetim me trenin-zyre
12/12/2008 11:05

Itali, tani udhetim me trenin-zyre Treni

Treni
super i shpejte niset te dielen ne mengjes nga Roma. Eshte cdo gje gati
per udhetimin e pare te trenit, i cili largesine nga Milano ne Bolonja
e ben per 65 minuta, distance qe me pare e bente per kater ore e gjysme.

Ky revolucion mund te ndryshoje edhe zakonet e shume udhetareve. Jane 15 mije biletat e prenotuara qe prej fundit te nentorit.

Nuk eshte nje sekret, treni i kuq dhe me supershpejtesi eshte nje sfide ndaj kompanive ajrore.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi