hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Shko poshtė

default hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga e llastuara prej Mon Dec 15, 2008 11:34 pm

p.sh :
un mendoj se pas meje do te jet Arberi !!
e llastuara
e llastuara
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 16
Shteti : hmmm.. kush do jet postuesi pas teje?? Ft9f57ew2up6dhrykpo
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 15/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga Vizitor prej Mon Dec 15, 2008 11:37 pm

po dhe pastaj e llastuara

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga e llastuara prej Mon Dec 15, 2008 11:38 pm

Po dhe pastaj prap ky lart meje
e llastuara
e llastuara
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 16
Shteti : hmmm.. kush do jet postuesi pas teje?? Ft9f57ew2up6dhrykpo
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 15/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga Vizitor prej Mon Dec 15, 2008 11:52 pm

po le te postoje bledikorcari tani

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga Borebardha prej Tue Dec 16, 2008 3:28 pm

te na falni qe po iu prishim parashikimet
me pas Bledi
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga Vizitor prej Tue Dec 16, 2008 10:21 pm

me duket neser do postoj ai e llastuara vjen me vone

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga arven prej Tue Dec 16, 2008 11:18 pm

jo jo se gjete vi une me pas vjen e llastuara Very Happy
arven
arven
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 10
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 16/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga bledikorcari prej Tue Dec 16, 2008 11:26 pm

hmmmm,me ne fund postova dhe une ketu qe mos merziteni.
arbri mbas meje.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : hmmm.. kush do jet postuesi pas teje?? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga Vizitor prej Tue Dec 16, 2008 11:28 pm

me ne fund tani une dhe vjen arven pastaj

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga Vizitor prej Thu Dec 18, 2008 11:47 pm

arveni s'erdhi vjen e llastuara tani Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga Borebardha prej Fri Dec 19, 2008 2:13 am

une veten se njoh per te llastuar
Arveni me pas
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga e llastuara prej Fri Dec 19, 2008 10:13 pm

Arberi ose ajo qe e mashtroi shtriga me nje molle Razz
e llastuara
e llastuara
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 16
Shteti : hmmm.. kush do jet postuesi pas teje?? Ft9f57ew2up6dhrykpo
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 15/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga bledikorcari prej Fri Dec 19, 2008 10:40 pm

besoj arberi.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : hmmm.. kush do jet postuesi pas teje?? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga arven prej Fri Dec 19, 2008 11:56 pm

jo se gjete une

me pas borebardha Very Happy
arven
arven
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 10
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 16/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga Vizitor prej Sat Dec 20, 2008 10:15 pm

une tani vjen e llastuara pastaj

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga arven prej Sat Dec 20, 2008 10:43 pm

une me pas vjen borebardha
arven
arven
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 10
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 16/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga Borebardha prej Sun Dec 21, 2008 7:52 pm

po po sa i sakte virusi
arbri me pas
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga Vizitor prej Wed Dec 24, 2008 8:17 pm

shum e sakt vjen e llastuara me pas

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga arven prej Thu Dec 25, 2008 2:12 pm

jo une radhen e ka borebardha
arven
arven
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 10
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 16/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga Vizitor prej Sat Dec 27, 2008 4:07 pm

noshta mas meje vjen borbardha

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga Borebardha prej Sun Dec 28, 2008 3:11 pm

Erdha erdha
dhe me pas Arbri besoj
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga Vizitor prej Mon Dec 29, 2008 7:07 pm

po dhe prap ti

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga bledikorcari prej Mon Dec 29, 2008 11:49 pm

kesaj radhe une.

do jete borebardha
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : hmmm.. kush do jet postuesi pas teje?? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga Borebardha prej Tue Dec 30, 2008 5:18 pm

po po
dhe po me ndihmoi fati me pas Nardi
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hmmm.. kush do jet postuesi pas teje??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi