hi!

Shko poshtė

default hi!

Mesazh nga blerina prej Wed Dec 17, 2008 12:25 am

hi jam blerina dhe vi ketu me ftes te Arbrit ju pershendes te gjitheve

blerina
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 1
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hi!

Mesazh nga Vizitor prej Wed Dec 17, 2008 12:38 am

mire se erdhe blerina cheers

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hi!

Mesazh nga bledikorcari prej Wed Dec 17, 2008 12:55 am

mire se na erdhe blerina,kalofsh bukur.
avatar
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti :
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hi!

Mesazh nga Borebardha prej Fri Dec 19, 2008 2:33 am

Pershendetje dhe mire se erdhe
avatar
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: hi!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi