GEZUAR 8 MARSIN NENAVE TONA.

Shko poshtė

default GEZUAR 8 MARSIN NENAVE TONA.

Mesazh nga bledikorcari prej Sun Mar 08, 2009 9:50 am

DITA e sotme i kushtohet nenave tona te dashura.
kjo dite eshte sinonim per nenat,keto figura te dashura te jetes tone,
pra i urojme ngha zemra nenave tona dhe gjithe mnenave te botes GEZUAR 8 MARSIN NENA TE DASHURA,
avatar
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti :
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi