Me thuani si ndiheni sot..?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

default Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga Musafir prej Sat Apr 26, 2008 8:57 am

C'thote dita sote..?

Si e kalut diten e sotme, mos mendo per te nesrmen harroje diten e djeshme.

Jeto per sote.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga ALbo prej Sat Apr 26, 2008 2:05 pm

Sot ndjehem shume mire
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga Musafir prej Sat Apr 26, 2008 4:11 pm

Temat e Age me nxiten dhe thjesht u ndjeva edhe i prekur edhe i motivuar nga to ! Pergjithesisht mire !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga nardlushnja prej Sat Apr 26, 2008 10:42 pm

Ndihem i lodhur.
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Me thuani si ndiheni sot..? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga Musafir prej Thu May 01, 2008 10:30 am

Ndihem i gezuar, jo i lumtur

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga Musafir prej Thu May 01, 2008 4:05 pm

Si mbreti nė kashtė

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga SONIA prej Thu May 08, 2008 7:33 pm

mire ndihem gjithmone une....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga Musafir prej Thu May 08, 2008 7:48 pm

Me ju shumė bukur !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga Musafir prej Sat May 10, 2008 11:22 pm

top fare...

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga SONIA prej Sun May 11, 2008 2:32 am

te them shume mire me hane me sy...keshtu qe po them mire....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga bledikorcari prej Sun May 11, 2008 11:23 am

shume mire jam sot megjithese koha ketu nuk eshte e mire por kur ke qejfin e mire te gjitha regullohen
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Me thuani si ndiheni sot..? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga iliri prej Sun May 18, 2008 4:44 pm

Siē ne dhe te huaj.

iliri
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://iliriada.createmyboard.com/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga Musafir prej Mon May 19, 2008 5:16 pm

Me keqardhje dhe hidherim te thelle ju njoftojme se ne daten 16/05/2008, ne nje autostrade te Bostonit, si rezultat i nje aksidenti automobilistik, humbi jeten tragjikisht nje mike e imja qe nje kohe te gjate njiheshim Esmeralda Doku(me nick shejtania). Alda mbushi 19 vjec vetem nje jave perpara aksidentit dhe pikerisht ne daten 9 Maj.
Eshte vertet nje vdekje shume e dhimbshme qe na ka tronditur thelle, nisur jo vetem nga mosha e Aldes, por edhe nga karakteri i kesaj vajze vertet te rralle, qe nuk pati fatin te gezoje jeten e saj. Nuk pati fatin te gezoje dashurine e saj.
Ngushllime per motren time familja Doku dhe te gjithe atyre qe kane njohe
Nuk mund te shkruaj me shume per momentin pasi jam teper i tronditur.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga Musafir prej Mon May 19, 2008 10:22 pm

ferave shkruajti:Me keqardhje dhe hidherim te thelle ju njoftojme se ne daten 16/05/2008, ne nje autostrade te Bostonit, si rezultat i nje aksidenti automobilistik, humbi jeten tragjikisht nje mike e imja qe nje kohe te gjate njiheshim Esmeralda Doku(me nick shejtania). Alda mbushi 19 vjec vetem nje jave perpara aksidentit dhe pikerisht ne daten 9 Maj.
Eshte vertet nje vdekje shume e dhimbshme qe na ka tronditur thelle, nisur jo vetem nga mosha e Aldes, por edhe nga karakteri i kesaj vajze vertet te rralle, qe nuk pati fatin te gezoje jeten e saj. Nuk pati fatin te gezoje dashurine e saj.
Ngushllime per motren time familja Doku dhe te gjithe atyre qe kane njohe
Nuk mund te shkruaj me shume per momentin pasi jam teper i tronditur.


Me dhembje e pranova kėtė lajm tė hidhur! Ngushėllime !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga bledikorcari prej Tue May 20, 2008 8:41 am

ferave shkruajti:Me keqardhje dhe hidherim te thelle ju njoftojme se ne daten 16/05/2008, ne nje autostrade te Bostonit, si rezultat i nje aksidenti automobilistik, humbi jeten tragjikisht nje mike e imja qe nje kohe te gjate njiheshim Esmeralda Doku(me nick shejtania). Alda mbushi 19 vjec vetem nje jave perpara aksidentit dhe pikerisht ne daten 9 Maj.
Eshte vertet nje vdekje shume e dhimbshme qe na ka tronditur thelle, nisur jo vetem nga mosha e Aldes, por edhe nga karakteri i kesaj vajze vertet te rralle, qe nuk pati fatin te gezoje jeten e saj. Nuk pati fatin te gezoje dashurine e saj.
Ngushllime per motren time familja Doku dhe te gjithe atyre qe kane njohe
Nuk mund te shkruaj me shume per momentin pasi jam teper i tronditur.
nuk e kisha pare me perpara kete postim tendin ferave dhe te kerkoj ndjese.
me vjen keq qe ka vdekur nje vajze kaq e re,ngushellimet e mia familjes se vajzes dhete afermeve dhe miqve te saj:(
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Me thuani si ndiheni sot..? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga nardlushnja prej Tue May 20, 2008 6:45 pm

ferave shkruajti:Me keqardhje dhe hidherim te thelle ju njoftojme se ne daten 16/05/2008, ne nje autostrade te Bostonit, si rezultat i nje aksidenti automobilistik, humbi jeten tragjikisht nje mike e imja qe nje kohe te gjate njiheshim Esmeralda Doku(me nick shejtania). Alda mbushi 19 vjec vetem nje jave perpara aksidentit dhe pikerisht ne daten 9 Maj.
Eshte vertet nje vdekje shume e dhimbshme qe na ka tronditur thelle, nisur jo vetem nga mosha e Aldes, por edhe nga karakteri i kesaj vajze vertet te rralle, qe nuk pati fatin te gezoje jeten e saj. Nuk pati fatin te gezoje dashurine e saj.
Ngushllime per motren time familja Doku dhe te gjithe atyre qe kane njohe
Nuk mund te shkruaj me shume per momentin pasi jam teper i tronditur.

Me vjen shume keq per shoqen tuaj.Percjell edhe une ngushellimet e mia.
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Me thuani si ndiheni sot..? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga Musafir prej Tue May 20, 2008 10:59 pm

SONIA shkruajti:te them shume mire me hane me sy...keshtu qe po them mire....


Postim nxitės! Sigurisht ėshtė fshirė parapostimi? Mashallah Sonia mos tė marrin mėsysh se je bėrė si turtulleshė ! jocolor

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga SONIA prej Thu May 22, 2008 12:47 am

mire e me mire.....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga Musafir prej Thu May 22, 2008 8:11 am

SONIA shkruajti:mire e me mire.....

Ashtu qofsh gjithmonė, gjithmonė ! Se ashtu duhesh mė e mirė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga nardlushnja prej Fri May 23, 2008 8:35 pm

I lodhur .
Tani sa erdha nga puna
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Me thuani si ndiheni sot..? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga Musafir prej Fri May 23, 2008 10:42 pm

shum shum mire

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga Borebardha prej Fri May 30, 2008 1:18 am

ne qejf per te ngrene molle
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga SONIA prej Fri May 30, 2008 1:20 am

na mos e ha mollen se ......e di vete ti se duhet te kesh pare filmin...keq ndihem se do haje mollen borebardha...
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga Borebardha prej Fri May 30, 2008 1:28 am

sot po ndihem ne medyshje:
Ku ndodhet shtriga qe me ka dhene mollen?
E ke pare gje?
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga SONIA prej Fri May 30, 2008 1:33 am

jo jo...ku ta shikoja une....une sa e percolla nga shtepia..pastaj iku ne drejtim te paditur....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Me thuani si ndiheni sot..?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi