Pa Kombetare!!!!

Shko poshtė

default Pa Kombetare!!!!

Mesazh nga ALbo prej Sun Apr 20, 2008 9:07 pm

Pa Kombetare!!!!

Tani qe e hoqem qafe edhe kombetaren, kujt i ka ardhur radha… Ēfare duhet te shkaterrohet tjeter… DMTH Cfare ka mbetur ne kembe se kena etje me e ēu rrafsh pertoke…

UEFA vendosi tė pėrjashtojė Shqipėrinė nga tė gjitha aktivitet futbollistike. Vendimi u mor nga komisioni ekzekutiv i kėtij institucioni pėr shkak tė ndėrhyrjeve politike tė shtetit shqiptar nė autonominė e Federatės Shqiptare tė Futbollit. Njė vendim i tillė bėri qė tė zhvillohet njė mbledhje e jashtėzakonshme midis ministrit Pango dhe zv/ministrit tė Sporteve Ekrem Spahia nė lidhje me veprimet qė do tė ndėrmerren nė vazhdim. Presidenti i FSHF Armando Duka ka reaguar pas pezullimit tė Shqipėrisė duke e quajtur njė vendim tė drejtė dhe ka shprehur keqardhjen pėr dėmin qė u shkaktohet tifozėve shqiptarė.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi