Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga ALbo prej Sat May 31, 2008 5:45 pm

Pershendetje eeri M dhe Bledkorcari.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga bledikorcari prej Sat May 31, 2008 5:55 pm

edhe une te pershendes albo dhe eeri m
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Sat May 31, 2008 7:57 pm

bledikorcarin

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Sat May 31, 2008 8:21 pm

eri M shkruajti:fener, fener ! Mua mė harrove ?!!!


Nganjėherė edhe vetveten e harroj e jo ty eri M qė nė forum je dyfishuar e kushedi se do tė trefishohesh!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Borebardha prej Sun Jun 01, 2008 12:59 am

mirembrema
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga ALbo prej Mon Jun 02, 2008 1:55 am

Pershendetje Borebardha.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 02, 2008 11:02 am

Pershendetje antare te forumit.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga bledikorcari prej Mon Jun 02, 2008 11:04 am

pershendetje lana:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 02, 2008 11:07 am

Pershendetje bledikorcari

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 03, 2008 2:20 pm

Pershendetje per te gjithe anetaret .ALBEMIGRANTI

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 03, 2008 2:21 pm

Pershendetje per Borebardhen , po ku i ke mi shtate xhuxhat ti ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 03, 2008 6:09 pm

Pėrshėndetje pėr atė qė pėrshėndet dhe pyet pė shkurtaboqėt ! Sigurisht pyet pėrse vetė ėshtė e gjatė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Borebardha prej Wed Jun 04, 2008 1:38 am

Pershendetje te gjitheve
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga bledikorcari prej Thu Jun 05, 2008 12:47 pm

pershendetje anetareve qe do vijne dhe pershendes borbardhen dhe e uroj per postin e ri:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Borebardha prej Thu Jun 05, 2008 4:15 pm

FLm bledi!
dhe pershendetje
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 05, 2008 5:44 pm

Pershendetje per te gjithe antaret pa perjashtim

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Borebardha prej Fri Jun 06, 2008 1:31 am

pershendes kolegen time,Age qe tani eshte on
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 06, 2008 1:59 am

Borebardha shkruajti:pershendes kolegen time,Age qe tani eshte on
Kam nderin te mare nje pershendetje prej borebardhes mpuc !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 06, 2008 5:57 am

Age shkruajti:
Borebardha shkruajti:pershendes kolegen time,Age qe tani eshte on
Kam nderin te mare nje pershendetje prej borebardhes mpuc !
Pershendetje per ju te dya
Cemi kolege jeni hahahaha, apo e keni fjalen se jeni Stafi, po mire mi c'do beni ju pa ne.
Ajde nga nje puthje per ju mpucccccccccc,mpuccccccccc

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 06, 2008 6:04 am

Borebardha shkruajti:Pershendetje te gjitheve
Pershendetje, une jam mjerka erdha te te them mos e haj mollen e kam bere me helem ! ??? ??? ???

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga bledikorcari prej Fri Jun 06, 2008 8:22 am

pershendetje anetareve te forumit albemigranti,ne fillim antarve te thjeshte dhe pastaj stafin:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Borebardha prej Mon Jun 09, 2008 1:02 am

Pershendetje Bledi
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga bledikorcari prej Mon Jun 09, 2008 1:09 pm

pershendetje borebardha:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 09, 2008 8:45 pm

Pėrshėndes ata dhe ato qė sa hyjnė nė forum dhe me pak postime arrijnė tė bėhen moderator ...!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 10:02 pm

E pėrshėndes njė grindavece qė kujton se nuk e respektoj !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi