Nė 9 korrik Shqipėria pritet tė nėnshkruajė zyrtarisht anėtarėsimin nė NATO

Shko poshtė

A do te antarsohet shqiperia ne NATO apo do mbetet tek ftesa?

Nė 9 korrik Shqipėria pritet tė nėnshkruajė zyrtarisht anėtarėsimin nė NATO I_vote_lcap69%Nė 9 korrik Shqipėria pritet tė nėnshkruajė zyrtarisht anėtarėsimin nė NATO I_vote_rcap 69% 
[ 11 ]
Nė 9 korrik Shqipėria pritet tė nėnshkruajė zyrtarisht anėtarėsimin nė NATO I_vote_lcap31%Nė 9 korrik Shqipėria pritet tė nėnshkruajė zyrtarisht anėtarėsimin nė NATO I_vote_rcap 31% 
[ 5 ]
Nė 9 korrik Shqipėria pritet tė nėnshkruajė zyrtarisht anėtarėsimin nė NATO I_vote_lcap0%Nė 9 korrik Shqipėria pritet tė nėnshkruajė zyrtarisht anėtarėsimin nė NATO I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 16

default Nė 9 korrik Shqipėria pritet tė nėnshkruajė zyrtarisht anėtarėsimin nė NATO

Mesazh nga Musafir prej Sat Apr 26, 2008 12:50 pm

24 April 2008

Nė 9 korrik pritet qė Shqipėria dhe Kroacia qė morėn ftesėn pėr nė NATO, tė nėnshkruajnė zyrtarisht anėtarėsimin nė Paktin e Atlantikut Verior. Nė selinė e NATO-s nė Bruksel zhvillohet raundi i parė i bisedimeve pėr anėtarėsimin e Shqipėrisė nė Aleancė. Pas marrjes sė ftesės nė Samitin e Bukureshtit kėto bisedime shėnojnė pjesėn proceduriale qė duhet tė ndiqet pėr t'u realizuar anėtarėsimi. Pas kėsaj datė fillon procedura e ratifikimit tė anėtarėsimit nga tė gjitha vendet anėtare tė NATO-s, procedura qė zgjasin rreth njė vit. Ndjekėsit e zhvillimve nė NATO thonė kjo procedurė kėtė herė mund tė zgjasė mė pak dhe anėtarėsimi i plotė i Shqipėrisė nė NATO mund tė ndodhė nė pranverėn e vitit tė ardhshėm, kur aleanca veriatlantike tė shėnojė 60 vjetorin e krijimit.

Sondazh:

A do te antarsohet shqiperia ne NATO apo do mbetet tek ftesa?

PO

JO

SE DI

Votoni te nderuar forumiste.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nė 9 korrik Shqipėria pritet tė nėnshkruajė zyrtarisht anėtarėsimin nė NATO

Mesazh nga ALbo prej Tue May 06, 2008 3:00 am

Votova PO per sondazhin, sepse besoj se ka ardhur koha me ne fund qe dhe ne te integrohemi ne struktuarat EuroAtlantike.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nė 9 korrik Shqipėria pritet tė nėnshkruajė zyrtarisht anėtarėsimin nė NATO

Mesazh nga bledikorcari prej Tue May 06, 2008 7:56 am

sigurisht qe do futet shqiperia ne nato
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Nė 9 korrik Shqipėria pritet tė nėnshkruajė zyrtarisht anėtarėsimin nė NATO N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nė 9 korrik Shqipėria pritet tė nėnshkruajė zyrtarisht anėtarėsimin nė NATO

Mesazh nga nardlushnja prej Thu May 08, 2008 12:31 am

Nuk ka rruge tjeter.
Ne do te anetaresohemi ne Nato dhe shume shpejt do te jemi edhe anetare te bashkimit evropian.
Harrova te theksoj me larte qe kjo nuk eshte aspak merite e S Berishes apo Nanos me shoke
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Nė 9 korrik Shqipėria pritet tė nėnshkruajė zyrtarisht anėtarėsimin nė NATO N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nė 9 korrik Shqipėria pritet tė nėnshkruajė zyrtarisht anėtarėsimin nė NATO

Mesazh nga Mergimi1 prej Thu May 29, 2008 10:54 pm

po
Mergimi1
Mergimi1
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 29/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nė 9 korrik Shqipėria pritet tė nėnshkruajė zyrtarisht anėtarėsimin nė NATO

Mesazh nga Vizitor prej Mon Jun 30, 2008 10:22 pm

nardlushnja shkruajti:Nuk ka rruge tjeter.
Ne do te anetaresohemi ne Nato dhe shume shpejt do te jemi edhe anetare te bashkimit evropian.
Harrova te theksoj me larte qe kjo nuk eshte aspak merite e S Berishes apo Nanos me shoke
harrove te na thush se merite e kujt esht

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nė 9 korrik Shqipėria pritet tė nėnshkruajė zyrtarisht anėtarėsimin nė NATO

Mesazh nga ledja prej Tue Jul 01, 2008 5:15 pm

sigurisht qe po.

ledja
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 32
Location : itali
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nė 9 korrik Shqipėria pritet tė nėnshkruajė zyrtarisht anėtarėsimin nė NATO

Mesazh nga bledikorcari prej Tue Jul 01, 2008 6:09 pm

ate besoj dhe une dhe jam i sigurte.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Nė 9 korrik Shqipėria pritet tė nėnshkruajė zyrtarisht anėtarėsimin nė NATO N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nė 9 korrik Shqipėria pritet tė nėnshkruajė zyrtarisht anėtarėsimin nė NATO

Mesazh nga nardlushnja prej Tue Jul 01, 2008 6:39 pm

arber shkruajti:
nardlushnja shkruajti:Nuk ka rruge tjeter.
Ne do te anetaresohemi ne Nato dhe shume shpejt do te jemi edhe anetare te bashkimit evropian.
Harrova te theksoj me larte qe kjo nuk eshte aspak merite e S Berishes apo Nanos me shoke
harrove te na thush se merite e kujt esht
Miku im Arber!
Them se nuk eshte merite e Berishes dhe e Nanos sepse ata te dy dhe klikat e tyre nuk bene ndonje gje per integrimin e forcave tona ushtarake ne NATO,perkundrazi shkaterruan edhe ate pak sistem ushtarak qe egzistonte duke hapur edhe plage sociale qe nuk dua te rikujtoj.
JU them se merite e ciles eshte.
Eshte merite e zones tone strategjike gjeografike.Natos i intereson te kete nje baze ushtarake te fuqishme ne Ballkan.(Besoj se per kete jeni dakort,duke pare 10 vjecarin e fundit)
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Nė 9 korrik Shqipėria pritet tė nėnshkruajė zyrtarisht anėtarėsimin nė NATO N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nė 9 korrik Shqipėria pritet tė nėnshkruajė zyrtarisht anėtarėsimin nė NATO

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi