Pika e dobet & ajo e fort !!

Shko poshtė

default Pika e dobet & ajo e fort !!

Mesazh nga Musafir prej Sat Apr 26, 2008 5:10 pm

Me trego piken tende te dobet!!Po ajo e forta cila eshte ?!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pika e dobet & ajo e fort !!

Mesazh nga nardlushnja prej Sun Apr 27, 2008 8:07 am

Mendoj se kjo eshte pyetja me e veshtire qe mund te pergjigjet njeri
Edhe po te pergjigjen ,mendoj se ajo nuk do te jete reale.
Pikat me te dobeta nuk tregohen.Po ashtu edhe ato me te fortat
Shkaku:
Jep mundesi nje personi tjeter tu sulmoje ne keto dy pika,Dhe kjo nuk eshte gje e mire

Po pergjigjem une i pari
Pika ime e dobet eshte qe nuk kam pika te forta
Pika ime e forte nuk egziston Basketball

Jam i mendimit qe secili prej nesh te pergjigjet qofte edhe nje pergjigje joreale sepse kjo na ndihmon te njihemi edhe me mire njeri me tjetrin
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Pika e dobet & ajo e fort !! N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pika e dobet & ajo e fort !!

Mesazh nga Musafir prej Sun Apr 27, 2008 9:03 pm

Age shkruajti:Me trego piken tende te dobet!!Po ajo e forta cila eshte ?!

Tė bardhės kurrė s'i them e zezė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pika e dobet & ajo e fort !!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi