Shakaja, humori dhe ironia

Shko poshtė

default Shakaja, humori dhe ironia

Mesazh nga Musafir prej Sat Apr 26, 2008 5:20 pm

E hapa kete tem se shumica bajn shum shaka me njeri tjetrin po ka dhe nga ato , qe bajn shaka dhe kur ja kthen kusurin po me shaka qajn merziten sduan veten me behen nje dor njeri si shpjegohet kjo ?mos bej shaka po se mbajte shakan

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Shakaja, humori dhe ironia

Mesazh nga nardlushnja prej Sun May 04, 2008 11:27 pm

Mendoj se shakaja eshte nje gje normale.Ai qe e aplikon duhet te dije si ta beje,dhe njekohesisht duhet ta mbaje ate(Shakane)
Humori eshte gjeja me e bukur qe egziston dhe te zgjat jeten.
Ironia eshte shume e keqe dhe munges kulture per ate qe e perdor.

Une personalisht bej shaka por nuk e mbaj sepse nuk kam xhepa(Shaka)
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Shakaja, humori dhe ironia N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Shakaja, humori dhe ironia

Mesazh nga Musafir prej Tue May 06, 2008 11:19 pm

Age shkruajti:E hapa kete tem se shumica bajn shum shaka me njeri tjetrin po ka dhe nga ato , qe bajn shaka dhe kur ja kthen kusurin po me shaka qajn merziten sduan veten me behen nje dor njeri si shpjegohet kjo ?mos bej shaka po se mbajte shakan


Pėr kėtė shkova tė tė blejė njė dhuratė ! Ama shitsi doli te dera sa mė pa dhe mė tha :

Pėr sot u mbaruan trutė ka vetėm mushkėri dhe zemra !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Shakaja, humori dhe ironia

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi