Vazhdo vargjet...

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

default Re: Vazhdo vargjet...

Mesazh nga Musafir prej Sat May 17, 2008 7:42 pm

Keshtu eshte jeta shije shije!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Vazhdo vargjet...

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 10:15 am

Kėshtu ėshtė jeta shije shije
me kripė e pa kripė mendimesh
sa herė qė dal nėpėr ato hije
nuk shikoj dritė agimesh!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Vazhdo vargjet...

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 1:11 pm

Ti ike sic erdhe
Pa zhurme pa fjale
Dy fjale sa i prita
te me thuash me fal

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Vazhdo vargjet...

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 1:26 pm

edhe sot ti hesht
edhe pse une asnjeher
se desha heshtjen tone
po me vret
po me vret ngadal

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Vazhdo vargjet...

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 1:31 pm

ardit shkruajti:Ti ike sic erdhe
Pa zhurme pa fjale
Dy fjale sa i prita
te me thuash me fal

sėrish ke mungesė veprimesh dhe nuk je joshės!


Ti ike me njė pjesė tė trupitit tim
heshtja kthehej jeonė , kushtrim
Ēfarė mendimesh mė shukuan vėrdallė
vetėm unė e di shpirti im!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Vazhdo vargjet...

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 1:32 pm

Age , bota ta dredhin dhe ta hedhin!
Ama shiko edhe ti je bota!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Vazhdo vargjet...

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 1:45 pm

Le ta dredhi
per te fundmen here
se shpirti nuk vdes kurre

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Vazhdo vargjet...

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 1:57 pm

Hajde Age e zėmėrgjėrė
i pret vendimet si me gėrshėrė !
Nuk ka mė tė thash e mė the
shpirti svdes , edhe pse ka le!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Vazhdo vargjet...

Mesazh nga Musafir prej Fri May 23, 2008 10:59 pm

cdo gje qe linde vdes

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Vazhdo vargjet...

Mesazh nga Musafir prej Sat May 24, 2008 2:22 am

Por ty lana nuk tė tundi
nuk tė shkundi, nuk tė mundi
as fjalia, vargu e rrėfimi
qė ta bėri njė natė trimi
ku dhe hėna me dėshirė
ta shndriti atė fytyrė
qė tė dukesh shumė e dlirė
dhe e ėmbėl, dhe e lirė
por mbete me qėndrim :
- delikate shumė e shtirė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Vazhdo vargjet...

Mesazh nga Musafir prej Sat May 24, 2008 3:52 am

O bylbyl i bukur lagr ne qjell ti pse shkon
Dertin mua ma kallxon a thu qan a po kendon

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Vazhdo vargjet...

Mesazh nga eeri M prej Sat May 24, 2008 11:23 am

kendon apo qan deti gjeje vete ti lana..... Very Happy

eeri M
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 17
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Vazhdo vargjet...

Mesazh nga Musafir prej Sat May 24, 2008 3:51 pm

eeri M shkruajti:kendon apo qan deti gjeje vete ti lana..... Very Happy
ska lidhje derti ne detin

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Vazhdo vargjet...

Mesazh nga Musafir prej Sun May 25, 2008 10:27 pm

E percjellur nga stuhija e kohes .
Dallde dallge jeta jeta lundron........

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Vazhdo vargjet...

Mesazh nga Musafir prej Sat May 31, 2008 1:36 pm

Dikur e mora helmin
nga buzet e tua
E hengra sapunin per djath
Kur ti me the "te dua"

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Vazhdo vargjet...

Mesazh nga Musafir prej Sat May 31, 2008 1:36 pm

Tani erdhi koha
..qe ti te vuash
S'te le dhemb ne goje
Renko sa te duash!!!!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Vazhdo vargjet...

Mesazh nga Musafir prej Sat May 31, 2008 8:46 pm

Hajde , hajde moj shtat selvi
se ēka flet nuk e di
pėr gjithēka bėhesh e mirė
por, pėr jetėn e vėshtirė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Vazhdo vargjet...

Mesazh nga Musafir prej Sat May 31, 2008 8:50 pm

Fjala jote - top beteje
fjala jote - plumb snajperi
zemra ime - mal prej dheje
shpirti im - mbyt prej vreri...

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Vazhdo vargjet...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi