Personi siper.

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Mon May 19, 2008 10:28 pm

Age shkruajti:dhe per te fundmen here
dua te te them se une te deshta.....


Thua se i ke vėnė pikė ?!!!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Tue May 20, 2008 11:28 pm

komshiu shkruajti:O ti me siper!
Me ndihmo te kuptoj lidhjen e "revanise", Dashurise" e "peshtymes".
Respekte

Komsho ! E kisha me kėta qė e dėrgojnė deri nė fund dhe e nisin prapė atė kėngėn e iriqit!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Thu May 22, 2008 8:14 am

Edhe pleqėria i ka vrullet e veta ! Koka gjog e mendja zog thotė populli! Me mend tė ri jemi!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga eeri M prej Thu May 22, 2008 12:39 pm

ca po thote feneri se spo e kuptoj fare.... Very Happy

eeri M
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 17
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Thu May 22, 2008 5:40 pm

eeri M shkruajti:ca po thote feneri se spo e kuptoj fare.... Very Happy

Edhe unė nuk tė kuptoj eri M pėre e ke ngopur gjymtyrėn edhe me njė e ! Mos je me ...!?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Fri May 23, 2008 10:43 pm

ca gjuan ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 30, 2008 5:56 pm

personi siper eshte nje shoqja ime e mire ,nje vajze shume e bukur dhe simpatike qe shume djem do kishin deshire ta benin nuse dhe ta fusnin ne shtepite e tyre:) kjo eshte lana qe do na ike ne amerike
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Personi siper. - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga nardlushnja prej Fri May 30, 2008 6:35 pm

Ky lart i hengri me sy "ballkonet "e asaj tetes ne floke te verdha
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Personi siper. - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 30, 2008 6:42 pm

personi me siper ka inat qe una i kam aq afer ato "ballkonet" e tetes dhe ka zili per kete gje:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Personi siper. - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Fri May 30, 2008 7:15 pm

Personi siper ashte njeri i mire.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Fri May 30, 2008 7:16 pm

me pelqen fotoja ne profil e personit me siper nardlushnjes

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 30, 2008 7:29 pm

lana shkruajti:Personi siper ashte njeri i mire.
SadSad kaq pak the per mua ti???? Sad No
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Personi siper. - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Fri May 30, 2008 7:33 pm

Ha ha ha
po ja tani qe ndove foton e profilit po te them se qenke yll
ca pinene m........ne.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga eeri M prej Fri May 30, 2008 9:56 pm

lana e ka mbushur galerine e fotove...bravo....dhe urime...

eeri M
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 17
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 12:45 am

eri M me duket shume e degjuar Very Happy Very Happy
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 12:46 am

eri M apo eeri M....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 12:53 am

me fal,e harrova ne e
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 12:54 am

epo mundohu mos te harrosh....se ofendohet tjetri ...se shikon qe jane dy anetare te ndryshem ...tani ata mund te jene dhe nje i vetem po...
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 2:16 am

Te drejte ke,por boll me ndenje siper se sikur ska shume lezet,beji vend princit.
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Vizitor prej Sat May 31, 2008 2:17 am

ketu jam

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 2:19 am

po pra ky princi siper cun i zoti duket
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Vizitor prej Sat May 31, 2008 2:22 am

per deri sa jam siper i zoti jam Laughing

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 2:23 am

ashtu me duket dhe mua...cfare fati qe pate me shejtan....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 2:25 am

po ti ske as avatar te te shohim,pse e mbulon fytyren princi ?
Sonja mos u merzit se jeten para e ke,do ta gjejme dhe ty nje Laughing
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Vizitor prej Sat May 31, 2008 2:27 am

SONIA shkruajti:ashtu me duket dhe mua...cfare fati qe pate me shejtan....
eshte me fat vajza

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi