Personi siper.

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Sat May 31, 2008 1:30 pm

ktij siper i doli zemra vendit,...

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga eeri M prej Sat May 31, 2008 5:30 pm

kesaj siper apo ketij...sa i vajti zemra ne vend.... Very Happy

eeri M
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 17
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Sat May 31, 2008 8:30 pm

Kjo sipėr me dy e sikur me dy zemra !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Borebardha prej Sun Jun 01, 2008 12:51 am

ky siper po shtie me pushke
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga bledikorcari prej Mon Jun 16, 2008 4:23 pm

kete siper e kane sulmuar kot se koti,pse paska pak postime dhe pse e bene mod sju pelqen disave>
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Personi siper. - Faqe 4 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 16, 2008 6:04 pm

SONIA shkruajti:eri M apo eeri M....


unė nuk jam eeri M . Mė mungon njė e ! As nuk jemi tė pėrbashkėta siē i thonė ndryshe ēift ! Mos na fusni llugave se hyni nė gjynah!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 16, 2008 6:06 pm

Borebardha shkruajti:ky siper po shtie me pushke


Mos tė ka marrė nė shėnjestėr ty Borbardha ? Lere rahat atė qė nga luftat del e nė luftėra shkon ! E njeh ti apo jo ? KOmandant Askeri ėshtė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Borebardha prej Tue Jun 17, 2008 4:48 pm

eri M shkruajti:
Borebardha shkruajti:ky siper po shtie me pushke


Mos tė ka marrė nė shėnjestėr ty Borbardha ? Lere rahat atė qė nga luftat del e nė luftėra shkon ! E njeh ti apo jo ? KOmandant Askeri ėshtė !

Kesaj siper si mbyllet goja Razz
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 17, 2008 11:46 pm

Kjo siper i mer per siper

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 7:39 am

Personi siper. - Faqe 4 Lineee10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 7:41 am

Borebardha shkruajti:
eri M shkruajti:
Borebardha shkruajti:ky siper po shtie me pushke


Mos tė ka marrė nė shėnjestėr ty Borbardha ? Lere rahat atė qė nga luftat del e nė luftėra shkon ! E njeh ti apo jo ? KOmandant Askeri ėshtė !

Kesaj siper si mbyllet goja Razz
Personi siper. - Faqe 4 Goodmo10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 7:43 am

eri M shkruajti:
Borebardha shkruajti:ky siper po shtie me pushke


Mos tė ka marrė nė shėnjestėr ty Borbardha ? Lere rahat atė qė nga luftat del e nė luftėra shkon ! E njeh ti apo jo ? KOmandant Askeri ėshtė !
Personi siper. - Faqe 4 Walkin10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 7:53 am

bledikorcari shkruajti:kete siper e kane sulmuar kot se koti,pse paska pak postime dhe pse e bene mod sju pelqen disave>
Personi siper. - Faqe 4 Te_lum10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 8:19 am

bledikorcari shkruajti:kete siper e kane sulmuar kot se koti,pse paska pak postime dhe pse e bene mod sju pelqen disave>
Personi siper. - Faqe 4 Berish10
B L E D I
E
R
I
SH
A

N A R D I
A
N
O

Mos i fshi postimet bledi sesht fer a ! Kjo eshte nje loje ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 8:20 am

ferave shkruajti:
bledikorcari shkruajti:kete siper e kane sulmuar kot se koti,pse paska pak postime dhe pse e bene mod sju pelqen disave>
Personi siper. - Faqe 4 Berish10
B L E D I
E
R
I
SH
A

N A R D I
A
N
O

Mos i fshi postimet bledi sesht fer a ! Kjo eshte nje loje ?
Do ve dhe per tjeret?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 8:28 am

nardlushnja shkruajti:Ky lart i hengri me sy "ballkonet "e asaj tetes ne floke te verdha
Personi siper. - Faqe 4 Sharp-10
Se si nuk me duket si simbol femre hi hi hi hi hi hi hingellim ??? ??? ???

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 8:46 am

SONIA shkruajti:eri M apo eeri M....
Personi siper. - Faqe 4 Funny_10
kjo eshte SONIA

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 8:50 am

feneri shkruajti:Vrull vullkani
feneri
Personi siper. - Faqe 4 Crossi10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 9:08 am

Personi siper. - Faqe 4 Funny-11
feneri


Personi siper. - Faqe 4 Te_lum11
bledi

Mos mu hidheroni mua ju keni thane kush e shpije me larg ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 9:11 am

ALbemigranti

Personi siper. - Faqe 4 36_rek10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 9:14 am

Age
Personi siper. - Faqe 4 Fat_ac10
kure te arish keta kg. ke arite ate qe kerkon ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 9:16 am

komshiju
Personi siper. - Faqe 4 Health10
c'mund te bejne tani miza?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 4:34 pm

ky eshte nardi i vertete e kam mare foton kure dikure e kishte ne profil
Personi siper. - Faqe 4 91710

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 4:38 pm

kjo eshte Sulltana e vertete, simboli i trimerise
Personi siper. - Faqe 4 Sullta10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 5:49 pm

ferave
Personi siper. - Faqe 4 24834610

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Personi siper.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi