Wikipedia-proserbe dhe progreke.

Shko poshtė

default Wikipedia-proserbe dhe progreke.

Mesazh nga Musafir prej Mon Apr 28, 2008 4:35 am

Teori absurde qe na demtojne ne, te cilat ka kohe qe jane rrezuar, tash mund te gjenden ne wikipedia.


http://en.wikipedia.org/wiki/Molossians
http://en.wikipedia.org/wiki/Thesprotians
http://en.wikipedia.org/wiki/House_of_Bal%C5%A1i%C4%87


Moloset dhe Thesprotet vazhdojne te mbesin greke, ndersa Balshajt ende kane mbetur Balshiq.Teorite proserbe dhe progreke ketu nuk kane edhe aq fakte te mjaftueshme.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi