Thashetheme

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtė

default Thashetheme

Mesazh nga ALbo prej Sun Apr 20, 2008 10:12 pm

Tuna braktis Ledrin
Thashetheme Tuna1010
Lidhja mes kėngėtares bionde nga Shkupi, Tuna dhe kėngėtarit tė bendit kosovarė “Skills”, ka pėrfunduar. Mėsojmė qė kjo lidhje ėshtė ndėrprerė pasi qė Tuna ka braktisur Ledrin, pėr shkaqe ende tė panjohura. Kėta dy yje tė skenės shqiptare tė muzikės, pėr dy vjet rresht kanė qenė nė lidhje kurse gjatė kėsaj periudhė kanė realizuar sė bashku njė duet. Ndryshe, Tuna ėshtė duke xhiruar klipin pėr kėngėn “Prashuvam bez glas”, nė Gjermani, e cila kėngė pritet tė paraqitet edhe nė version nė gjuhėn shqipe.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Sat May 10, 2008 11:50 pm

Shume po degjoj ketu qe "Shqiptaret merren me thashe theme..."
Sjemi vetem ne jo. krejt popujt meren me thashetheme.

ALbemigranti ti e paske mire punen pas ndarjes se Tunes te paska dhane qaforen .
lol! Sad

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Sun May 11, 2008 7:35 pm

Dėgjova se Age shkruan pėrkushtime !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Sun May 11, 2008 8:51 pm

Mė duhet tė falnderoj aadminin qė e hapi temėn e thashethemeve! Sepse dėgjova edhe unė se Age tani shkruan postime !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 3:39 pm

eri M shkruajti:Dėgjova se Age shkruan pėrkushtime !

ME QUAJTE VAJZE HYJNORE
ME TRAJTOVE SI DJALLEZORE
ME QUAJTE SHUM TE RESPEKTUAR
ME BERE KREJT TE POSHTERUAR

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Kėngėtarja realizon ėndrrėn e saj amerikane me dy koncerte qė do tė mbahen nė muajin maj

Mesazh nga ALbo prej Mon May 12, 2008 6:03 pm

Thashetheme Genta10

Pak kohė mė parė, nė media tė ndryshme u publikua lajmi se kėngėtarja e mirėnjohur Genta Ismaili, do tė nisė sė shpejti njė turne muzikor nė Amerikė. Njė gjė tė tillė e pohon edhe vetė Genta, e cila po pėrgatit valixhet. “Kam pėrgatitur pesė kėngė sė fundi, katėr prej sė cilave janė regjistruar nė gjuhėn angleze nė SHBA. Producenti i kėngėve tė mia ėshtė amerikan”. Nga sa mėsuam, njėra prej kėngėve tė saj titullohet “Planet me”, qė pritet tė lanēohet sė pari nė turneun qė do tė mbajė kėngėtarja seksi. Genta duket mė se e vendosur nė tentativat e saj pėr t’u prezantuar nė Amerikė. Ajo do tė performojė nė qytetet ku ka mė shumė komunitete shqiptare.

Tashmė ēdo gjė ėshtė gati, madje edhe datat e koncerteve nė dy shtete. Bėhet fjalė pėr Ēikagon dhe Miēiganin. Ajo do tė jetė nė Ēikago mė 23 maj, pėr njė koncert nė parkun “West”, shoqėruar nga kėngėtarėt Vera Oruēaj dhe Sunaj Saraēi. Vetėm pėr 40 dollarė, tė gjithė shqiptarėt kanė mundėsi tė ndjekin performancėn e Gentės dhe tė shijojnė muzikėn qė ajo bėn. Ndėrkaq, nė Miēigan ajo do tė kėndojė mė 30 maj nė ambientet “Macomb Center”. Duke e konsideruar muzikėn njėherazi si pasion dhe profesion, Genta ėshtė ndėr kėngėtaret mė tė paguara dhe mė tė preferuarat. E pyetur pėr njė fakt tė tillė ajo pėrgjigjet: “Nuk jam nga ato kėngėtare qė japin koncerte shumė shpesh, sepse nuk konsiderohen koncerte ata tė cilėt mbledhin mė pak se 3 000 njerėz, njė herė nė muaj apo dy herė varet nga sezoni, pėrveē atij tė verės, qė jam gjithnjė nė koncerte dhe mendoj se fitoj aq sa e meritoj”. Pėr sa i takon lukut tepėr ekstravagant nė skenė nė tė pėrditshmen e saj, kėngėtarja ėshtė shumė sportive: “Nė skenė luku im ėshtė shumė mė i rafinuar dhe i pėrshtatur me kėngėn nė klipe dhe me ambientin nė koncerte. Mendoj qė pėr lukun e skenės kujdesem nė maksimum, sepse duhet mė shumė vėmendje dhe kombinim. Paraqitja ime ėshtė nė varėsi tė veshjes me tė cilėn prezantohem”.

Burimi: Gazeta Korrieri
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 7:42 pm

Age shkruajti:
eri M shkruajti:Dėgjova se Age shkruan pėrkushtime !

ME QUAJTE VAJZE HYJNORE
ME TRAJTOVE SI DJALLEZORE
ME QUAJTE SHUM TE RESPEKTUAR
ME BERE KREJT TE POSHTERUAR

Tė quajta hyjnore po t'i nuk u bėre
tė trajtoj djall por t'i bėru shenjtore
se tė respektova qėndro me at nderė
se nė fundė s'tė them se mbete e pavlerė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 7:53 pm

Thonė se bledikorcari nuk ėshtė i bėrė synet ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 7:55 pm

ferave shkruajti:Shume po degjoj ketu qe "Shqiptaret merren me thashe theme..."
Sjemi vetem ne jo. krejt popujt meren me thashetheme.

ALbemigranti ti e paske mire punen pas ndarjes se Tunes te paska dhane qaforen .
lol! Sad

Sa ēudi, ferave qenka mashkull e nardlushnja femėr ? Kėshtu mė dėrgoj njė mesazh njėra dhe mė habiti fare!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 7:56 pm

eri M shkruajti:
Age shkruajti:
eri M shkruajti:Dėgjova se Age shkruan pėrkushtime !

ME QUAJTE VAJZE HYJNORE
ME TRAJTOVE SI DJALLEZORE
ME QUAJTE SHUM TE RESPEKTUAR
ME BERE KREJT TE POSHTERUAR

Tė quajta hyjnore po t'i nuk u bėre
tė trajtoj djall por t'i bėru shenjtore
se tė respektova qėndro me at nderė
se nė fundė s'tė them se mbete e pavlerė !

ME QUAJTE VAZHDIM I T'BUKURAVE FSHEHTESI
ME GODITE PAMESHIRSHEM ME DINAKERI
ME QUAJTE SHPIRT TE NDRICUAR
ME THIRRE ZEMER E HELMUAR

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 8:46 pm

Po ishe vazhdim i fshehur kundėr tė bukurave
goditėse e pamėshrshme me dinakėri,
nuk mjaftonte se tė quanim shpirt i ndriēuar
por bėheshe befas njė zemėr e helmuar!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 9:43 pm

eri M shkruajti:Po ishe vazhdim i fshehur kundėr tė bukurave
goditėse e pamėshrshme me dinakėri,
nuk mjaftonte se tė quanim shpirt i ndriēuar
por bėheshe befas njė zemėr e helmuar!

Pas cdo gjeje fshihet nji shkas
I mir o i keq qe do te godas


e nbyll ketu


Edituar pėr herė tė fundit nga Age nė Mon May 12, 2008 11:04 pm, edituar 1 herė gjithsej

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 9:49 pm

Gjithė kjo kėngė pa ēiftelia
se ē'mi ndoz mendimet sot
po mos ishte xhelozia
njerėzit jetėn e ēojnė kot!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 11:40 pm

eri M shkruajti:Thonė se bledikorcari nuk ėshtė i bėrė synet ?
Pse ti e ke prere?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga bledikorcari prej Tue May 13, 2008 8:09 am

eri M shkruajti:Thonė se bledikorcari nuk ėshtė i bėrė synet ?

hahahahahahahahahhahahahh,uuuu cme kenaqeeeee ERI M me kete qe the,po nga e ke pare ti qe sjam bere synet me??hahahah.

ps: megjithate ke te drejte,sjam bere synet!
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Thashetheme N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 2:08 pm

eri M shkruajti:Thonė se bledikorcari nuk ėshtė i bėrė synet ?
Ha-ha-ha-ha-ha-ha-haaaaaa
Se mari me mend sa te hapta jane vajzat shqiptare ???

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga bledikorcari prej Tue May 13, 2008 2:09 pm

e mo shoku e shikon cbehet????ahahahahah
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Thashetheme N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 2:22 pm

bledikorcari shkruajti:e mo shoku e shikon cbehet????ahahahahah
E pse vella u deshka ta pranojsh, fjala e fundit e the ne fillim Ha-ha-ha-ha-ha-ha.
U desh ta ftojsh eri M te shofi, edhe se nuk ma mer mendja se eshte femer, e ftoje ti, apo ka kohe .

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 9:06 pm

Ka mqeshur e kam mbetur pa frymė ! Por, ti ferrave e tepron tashti ! Mos se e hidhėron bledikorcarin, ai nuk ėshtė si ma parė ! Tash ėshtė serioz!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 9:10 pm

eri M shkruajti:Thonė se bledikorcari nuk ėshtė i bėrė synet ?
Ha ha ha ha ha ha -Ja kjo eshte fjala qe gjeta ne google dhe u bera antar ne kete forum.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 9:38 pm

ardit shkruajti:
eri M shkruajti:Thonė se bledikorcari nuk ėshtė i bėrė synet ?
Ha ha ha ha ha ha -Ja kjo eshte fjala qe gjeta ne google dhe u bera antar ne kete forum.

Pse ti erdhe tė bėhesh synet ? Apo tė fejohesh ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 11:38 pm

a1 shkruajti:
eri M shkruajti:Thonė se bledikorcari nuk ėshtė i bėrė synet ?
Pse ti e ke prere?
Ke te pret femer eshte.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Wed May 14, 2008 12:57 am

Po moti e kam prerė a 1 .

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga bledikorcari prej Wed May 14, 2008 10:53 am

[quote="eri M"]
ardit shkruajti:
eri M shkruajti:Thonė se bledikorcari nuk ėshtė i bėrė synet ?
Ha ha ha ha ha ha -Ja kjo eshte fjala qe gjeta ne google dhe u bera antar ne kete forum.

hahahahahahh me behet qejfi qe syneti im ka dale deri ne google,do ve dhe fotografi nga prerja qe ta kompletoj ate gje,ahahahah.


feneri skam ndryshuar aspak,jam i njejti,por ne disa raste duhet te jesh serioz
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Thashetheme N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Wed May 14, 2008 5:43 pm

ardit shkruajti:
a1 shkruajti:
eri M shkruajti:Thonė se bledikorcari nuk ėshtė i bėrė synet ?
Pse ti e ke prere?
Ke te pret femer eshte.

qysh mė ngatrron ardit me kėtė dilemė pėr bledin : Ke tė pret femer eshte !!!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi