Thashetheme

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 9:21 pm

bledikorcari shkruajti:mos e thoni dhe tregoni gjekundi,une isha ai qe vajta me madonen,dhe i thashe asaj ta mbylle gojen dhe te mos tregoje gje por ajo see mbajti mbyllur,ahahahhhhahahahah


Mė kujtohet se madona ishte shumė e lumtur, e pėrkundrazi bledi, i lodhur dukej! Mė erdhi keq shumė, por nuk ma lejonte dot mosha t'i shkoj nė ndihmė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 9:36 pm

bledikorcari shkruajti:mos e thoni dhe tregoni gjekundi,une isha ai qe vajta me madonen,dhe i thashe asaj ta mbylle gojen dhe te mos tregoje gje por ajo see mbajti mbyllur,ahahahhhhahahahah
thashethemei i fundi me aktual :

Bledit i ka linde vajze me nardin !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 9:39 pm

ferave shkruajti:
bledikorcari shkruajti:mos e thoni dhe tregoni gjekundi,une isha ai qe vajta me madonen,dhe i thashe asaj ta mbylle gojen dhe te mos tregoje gje por ajo see mbajti mbyllur,ahahahhhhahahahah
thashethemei i fundi me aktual :

Bledit i ka linde vajze me nardin !


Jo mor kjo s'ėshtė e vėrtetė ! Ēka lexoj kėtu ???!!!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 9:40 pm

Megjithatė, nuk i mohoj aftėsitė e shkencės sė mjekėsisė ! Kjo ka ndodhur ndoshta nė vende tjera ! E sa pėr kėtė qė lexova , nuk e besoj ! Joooooo!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 9:47 pm

Po ! voglushja e ka emrin Serenata,
Nardi eshte zemruar nji cik !
Thashetheme - Faqe 5 Bejbi10
serenata

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Borebardha prej Fri Jun 20, 2008 3:13 am

ua sa e mire,por sme duket e nardit mua...Mos e ke me tjeter bledi?
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga komshiu prej Fri Jun 20, 2008 5:26 pm

Doni me te fundit?

Borebardha ngeli ne provim per vjeshte...... Razz
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 20, 2008 6:25 pm

E po mire ateheri borebardha zgjith nje per te pregadite provimin !
Po te kush e ke provimin ? ne cilen lende?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga nardlushnja prej Fri Jun 20, 2008 9:37 pm

eri M shkruajti:
bledikorcari shkruajti:mos e thoni dhe tregoni gjekundi,une isha ai qe vajta me madonen,dhe i thashe asaj ta mbylle gojen dhe te mos tregoje gje por ajo see mbajti mbyllur,ahahahhhhahahahah


Kėtė e dėshmon edhe nardi !

Po e vertete eri M.Sepse ju eri M ishit me mua ate dite kur pame Bledin me Madonen,te mbahet mend
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Thashetheme - Faqe 5 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga nardlushnja prej Fri Jun 20, 2008 9:43 pm

ferave shkruajti:Po ! voglushja e ka emrin Serenata,
Nardi eshte zemruar nji cik !
Thashetheme - Faqe 5 Bejbi10
serenata

Thashe themi i fundit i cili u verifikua si i vertete eshte se
Ferave ke ikur per lesh
Ne qofte se nuk e kupton si shprehje kerkoj ndihme te shoqeve te tua qe e dine kete gjuhe.
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Thashetheme - Faqe 5 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga nardlushnja prej Fri Jun 20, 2008 10:29 pm

Me duket se ka ardhur koha ti jap te drejte Irises
Edhe ky nuk eshte thashethem
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Thashetheme - Faqe 5 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 21, 2008 1:48 am

nardlushnja shkruajti:Me duket se ka ardhur koha ti jap te drejte Irises
Edhe ky nuk eshte thashethem


Domethėnė e aktivizove bishtin ! E paske zanatė apo hujpirell!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 21, 2008 2:35 am

Sapo mora vesh se disa antare te forumit kanė pėrfunduar ne njė ishull te braktisur dhe pa rroba.... une qesh me te madhe ohohoho

Kush i di emrat e tyr edhe pėrmasat na njoftoni qe ti ndihmojme me ushqime dhe veshmbadhje..

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 21, 2008 2:41 am

Hey njerėz kojshiu te forumi i vet kishte gatuar miza pėr darke mram i kishte kape te bytha e kalit dhe i hangri se bashku me mikun e vet, qe kishte ftue tia ktheje viziten .

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 21, 2008 2:52 am

Thone se po bėhet njė konkurs Miss Shemtia 2008. vraponi goca te forumit se edhe 2 ditė kohe keni te shfaqni afetesit e juaja ne kėtė fushe.
Ne konkurs eshte paraqite kandidatja e radhes Age.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 21, 2008 12:35 pm

ferave shkruajti:Thone se po bėhet njė konkurs Miss Shemtia 2008. vraponi goca te forumit se edhe 2 ditė kohe keni te shfaqni afetesit e juaja ne kėtė fushe.
Ne konkurs eshte paraqite kandidatja e radhes Age.


Thonė se kot bėhet ! Nuk e zė vendin e parė ajo ! Sepse nuk lejon Ēifti i ri ! Tani mė ėshtė paisur njėra me shpatė e tjetra kurorė do tė mbajė mbi kokė !

A po! Mė falni se kabova ata dy janė ēifti Mister Bukuria 2008 ! Atėherė Age pėrveshu e dil sa mė shpejt dhe komuniko me kryetarin e jurisė se mora vesh ėshtė feneri!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga nardlushnja prej Sat Jun 21, 2008 7:32 pm

ferave shkruajti:Thone se po bėhet njė konkurs Miss Shemtia 2008. vraponi goca te forumit se edhe 2 ditė kohe keni te shfaqni afetesit e juaja ne kėtė fushe.
Ne konkurs eshte paraqite kandidatja e radhes Age.

Ky postim eshte nje hipokrizi.
Ferave ti e di shume mire se te njoh se kush je,dhe nuk dua te te cjerr masken.Stop
Heren tjeter do te them se cila je
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Thashetheme - Faqe 5 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 21, 2008 8:03 pm

nardlushnja shkruajti:
ferave shkruajti:Thone se po bėhet njė konkurs Miss Shemtia 2008. vraponi goca te forumit se edhe 2 ditė kohe keni te shfaqni afetesit e juaja ne kėtė fushe.
Ne konkurs eshte paraqite kandidatja e radhes Age.

Ky postim eshte nje hipokrizi.
Ferave ti e di shume mire se te njoh se kush je,dhe nuk dua te te cjerr masken.Stop
Heren tjeter do te them se cila je
Thashetheme - Faqe 5 51741211
Fale asaj qe jam e shemtuar ngela ne shtepi

Nard dhe ti me thashetheme ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga komshiu prej Sat Jun 21, 2008 9:09 pm

ferave shkruajti:Sapo mora vesh se disa antare te forumit kanė pėrfunduar ne njė ishull te braktisur dhe pa rroba.... une qesh me te madhe ohohoho

Kush i di emrat e tyr edhe pėrmasat na njoftoni qe ti ndihmojme me ushqime dhe veshmbadhje..


Njeri nga ata jam edhe une....

Nuk kemi nevoje per ushqime (kemi gjetur)
Nuk kemi nevoje per veshmbathje(do bejme nudizem)

-Po deshe, te presim!!!
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga komshiu prej Sat Jun 21, 2008 9:11 pm

ferave shkruajti:Hey njerėz kojshiu te forumi i vet kishte gatuar miza pėr darke mram i kishte kape te bytha e kalit dhe i hangri se bashku me mikun e vet, qe kishte ftue tia ktheje viziten .


Komshiu nuk ka forum.

Neqofte se edhe ti ben pjese tek ato mizat, me kenaqesi!!!
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Borebardha prej Sun Jun 22, 2008 5:07 pm

ha ha ha sa kam qesh...
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi