Thashetheme

Faqja 2 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga bledikorcari prej Wed May 14, 2008 6:55 pm

eri M shkruajti:
ardit shkruajti:
a1 shkruajti:
eri M shkruajti:Thonė se bledikorcari nuk ėshtė i bėrė synet ?
Pse ti e ke prere?
Ke te pret femer eshte.

qysh mė ngatrron ardit me kėtė dilemė pėr bledin : Ke tė pret femer eshte !!!

kush eshte femer ore eri?nqse e ke me mua e ke polic trafiku prandaj kujdes.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Thashetheme - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 12:15 am

Shakaxhi i madh qenke bledikorcari!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:13 am

Ai/ajo qe gjatė te 20-ve nuk ėshtė i/e bukur, ne te 30-at nuk ėshtė i/e fortė, afėr te 40-ve nuk ėshtė i/e mencur, ne te 50-at jo i/e pasur - nuk duhet te shpresoje me.

Martin Luther

kjo thenje ma ka htof ....

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:13 am

Nevojiten 3 sekonda tė thuash: Tė dua ty, 3 ore te sqarosh se c`deshe tė thuash me ato fjale dhe e gjithė jeta te vertetosh ato 3 fjale.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:16 am

Njė shikim flet me shumė se fjalėt.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:18 am

Ėshtė e leht te durosh dhimbje, por vėshtirė te durosh njė kruajtje (kur te kruhet diēka). ~Chang Ch'ao

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:19 am

Po tė ishte jeta e mirė, njerėzit nuk do tė lindnin duke qarė!!!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:20 am

ēdo njeri mund te mėrzitet - kjo ėshtė e leht. Por qe te merzitesh me personin e duhur, ne gradėn e duhur, ne kohėn e duhur, pėr arsyet e duhura, dhe ne mėnyrėn e duhur - kjo nuk ėshtė e leht. (The Nichomachean Ethics)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:20 am

Asgje nuk zhduket-ēdo gjė transformohet.....

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:21 am

Mos u perpiq te ndjekesh gjurmat e te diturve, por kėrko ēfare kerkuan ata.
(Matsuo Basho)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:22 am

Zemra ka arsyet e veta, pėr te cilat arsyeja nuk di gjė.
(Blaise Pascal)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:24 am

Tė jesh vetvetja ne njė botė qe vazhdimisht kėrkon te te beje njė person tjetėr, ėshtė arritja me e madhe.
(Ralph Waldo Emerson)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:25 am

Jeta ėshtė aq e rrezikshme,sa qe gjithemone mbaron me vdekje"

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:26 am

Beso ne instiktet e tua deri nė fund, edhe kur s'japin arsye

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:27 am

epu gjithmonė te tjerėve atė qe ju takon, dhe do merrni gjithmonė atė qe meritoni hmmmmm
mendjet e mėdha diskutojnė pėr ide
mendjet mesatare pėr ngjarje
mendjet e vogla pėr njerėzit.
ēdo njeri degjon aq sa kupto

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:29 am

Gjeja me e rėndėsishme qe njė burrė mund te beje pėr fėmijėt e tij, ėshtė; te doje nėnėn e tyre.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:29 am

N.q.s nuk bisedon me ata qe ja vlen-ju humbisni njerėzit,n.q.s. bisedon me ata qe s'ja vlen ju humbisni fjalėt

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:30 am

Tek ai qe humbet shpresa, nuk ka ē'te humbase me

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:31 am

3 Hidherimi te qėllon me fort kur te veren se i nenshtrohesh

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:32 am

Shpresa ėshtė vetėm deshprim nėse durimi ka humbur.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:35 am

Nėse kujdesesh pėr minutat, nuk ke nevoj te merzitesh pėr vitet...

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:36 am

Ti o popull lamtumire
me njė Shqipėri te lirė

Jemi trima shqipetare
plumbin e presim ne ballė

Kemi lindur e do vdesim
kėtė toke ..

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Fri May 23, 2008 11:06 pm

scaj kaptinen

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga komshiu prej Fri May 23, 2008 11:29 pm

Doni lajmin me te fundit?
Nardlushja eshte fejuar!
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Sat May 24, 2008 3:47 am

komshiu shkruajti:Doni lajmin me te fundit?
Nardlushja eshte fejuar!
komshi i keq thashethemexhi po nardlushnja eshte prezntuar si zotni dhe ka dy femi o kojshi a je mire hahahahahahahahahahahahahahahahaha

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi