Thashetheme

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 6:50 pm

Thonė se Age, nė stilin e Ingrid Gjonit e luan rolin nė postime!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 7:03 pm

feneri shkruajti:Thonė se Age, nė stilin e Ingrid Gjonit e luan rolin nė postime!
Ske pune tjetr ti .

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga bledikorcari prej Wed Jun 11, 2008 7:56 pm

keta te dy siper haen si macja me miun:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Thashetheme - Faqe 4 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 10:05 pm

Mos shpif ! Ne ndodhta grindemi por nuk haemi ! Tė hajesh ka kuptim tjetėr ! Atė nuk e bėjmė dot se kemi frigė nga saldimi!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Borebardha prej Thu Jun 12, 2008 12:54 am

pupupu per ata qe zihen thone qe duhen
prandaj le te zihemi sa me shume
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 12, 2008 4:57 am

Borebardha shkruajti:pupupu per ata qe zihen thone qe duhen
prandaj le te zihemi sa me shume
Seshte vertet se e njoh dhe se duemi.
As qe dua te dij kush eshte.
Mos me ngatroni jeten private. 

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga bledikorcari prej Thu Jun 12, 2008 7:39 am

ti vdiqe moj per ate,ke lene koken ne cdo forum qe je/jeni qe te dy:)aaaahahhahahahah
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Thashetheme - Faqe 4 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 12, 2008 2:17 pm

bledikorcari shkruajti:ti vdiqe moj per ate,ke lene koken ne cdo forum qe je/jeni qe te dy:)aaaahahhahahahah
Thashethemi  i vitit seshte e veertete se eshte ky eshte gjakushi !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga bledikorcari prej Thu Jun 12, 2008 3:37 pm

shprehe hapur dhe leri keto numra age:) mos ki turp se njerezit tane jemi ketu,ahahahahaha
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Thashetheme - Faqe 4 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga SONIA prej Fri Jun 13, 2008 2:11 am

hajde age rrefenju...mire te thote bledi.....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 8:57 am

SONIA shkruajti:hajde age rrefenju...mire te thote bledi.....

I thashe pra gjakushin.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 3:44 pm

Age shkruajti:
SONIA shkruajti:hajde age rrefenju...mire te thote bledi.....

I thashe pra gjakushin.


Kush ėsht ky moj Age. Nuk kam lexuar diēka nė forum pėr kėtė ngucakeq!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga bledikorcari prej Fri Jun 13, 2008 3:45 pm

ahahahahahahahahh,u be xheloz feneri,ahahahahh
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Thashetheme - Faqe 4 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 3:46 pm

feneri shkruajti:
Age shkruajti:
SONIA shkruajti:hajde age rrefenju...mire te thote bledi.....

I thashe pra gjakushin.


Kush ėsht ky moj Age. Nuk kam lexuar diēka nė forum pėr kėtė ngucakeq!Ndoshta tė kam keqkuptuar unė ! Mė fal se pleqėria nganjėherė tė bėn tė rrėmbyshėm! Dhe vetmia , nga ana tjetėr!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 3:47 pm

bledikorcari shkruajti:ahahahahahahahahh,u be xheloz feneri,ahahahahh


E po pleqėria e shkretė edhe nervoz tė bėn ! Se s'bėn Age tė tė dal nga dora bre!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga bledikorcari prej Fri Jun 13, 2008 3:51 pm

jo jo,mbaje fort fener se mos te iken:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Thashetheme - Faqe 4 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 9:42 am

More ata nuk i ndan as zjarri e as uji! Pse teė ndarė mendoni se janė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Sun Jun 15, 2008 11:07 am

eri M shkruajti:More ata nuk i ndan as zjarri e as uji! Pse teė ndarė mendoni se janė !

Drejt e paske oxhakun! Aty ku ka tym ka edhe zjarr dashurie

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 16, 2008 6:51 pm

feneri shkruajti:
bledikorcari shkruajti:ahahahahahahahahh,u be xheloz feneri,ahahahahh


E po pleqėria e shkretė edhe nervoz tė bėn ! Se s'bėn Age tė tė dal nga dora bre!


fortė ia paskan marrė avazin ! Edhe pozicionin pėr mat e kanė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 5:41 pm

Madonna nė njė intervistė nė MTV, ka deklaruar se nė jetėn e saj ka provuar shumė burra, por ai qė ka qenė mė i ēuditshmi dhe mė i forti nė seks ka qenė njė shqiptar.
Ajo qė nuk dihet ėshtė se kush ka qenė ai fatlumi qė ka pasur njė marrėdhėnie kaq tė afėrt me divėn e muzikės. Gjithsesi, na vjen mirė qė krahas namit tė keq me tė cilin shpesh nga kanė prezantuar ne shqiptarėt, tė mund tė na cilėsojnė dhe paksa si dashnorė tė mirė.


Thashetheme - Faqe 4 Madonna

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga bledikorcari prej Thu Jun 19, 2008 5:44 pm

mos e thoni dhe tregoni gjekundi,une isha ai qe vajta me madonen,dhe i thashe asaj ta mbylle gojen dhe te mos tregoje gje por ajo see mbajti mbyllur,ahahahhhhahahahah
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Thashetheme - Faqe 4 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 6:08 pm

bledikorcari shkruajti:mos e thoni dhe tregoni gjekundi,une isha ai qe vajta me madonen,dhe i thashe asaj ta mbylle gojen dhe te mos tregoje gje por ajo see mbajti mbyllur,ahahahhhhahahahah
Pse ju nga shqiptar nga naqedonia jeni, sepse Ali Ahmeti ate shqiptar e ka shpalle nderi i kombit.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 6:16 pm

bledikorcari shkruajti:mos e thoni dhe tregoni gjekundi,une isha ai qe vajta me madonen,dhe i thashe asaj ta mbylle gojen dhe te mos tregoje gje por ajo see mbajti mbyllur,ahahahhhhahahahah


Kėtė e dėshmon edhe nardi !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 9:17 pm

E dėgjove Age gjithė kjo gjurulldi qė bėhet nga Bledi e madona vijnė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 9:19 pm

eri M shkruajti:
bledikorcari shkruajti:mos e thoni dhe tregoni gjekundi,une isha ai qe vajta me madonen,dhe i thashe asaj ta mbylle gojen dhe te mos tregoje gje por ajo see mbajti mbyllur,ahahahhhhahahahah


Kėtė e dėshmon edhe nardi !


Po more i ka shetitur nardi me dorin dhe karrocėn nėpėr Selanik. I kam pa vetė unė pėrmes Via Egnacia e deri tek Sheshi i Kalorėsit tek pėllumbat!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi