SHQIPTARET E GREQISE.

Shko poshtė

default SHQIPTARET E GREQISE.

Mesazh nga bledikorcari prej Tue Apr 29, 2008 5:32 pm

KETU MUND TE SHKRUAJNE GJITHE SHQIPTARET E GREQISE SEPSE JEMI SHUME NE GREQI.GJITH PROBLEMET,DISKUTIMET ETJ ETJ TI THEMI KETU
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : SHQIPTARET E GREQISE. N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: SHQIPTARET E GREQISE.

Mesazh nga Musafir prej Tue Apr 29, 2008 6:06 pm

Ėshtė shumė e nevojshme tė dijmė pėr vėllezėrit qė akoma nuk mund tė tregojnė pėrkatėsinė e tyre kombėtare !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: SHQIPTARET E GREQISE.

Mesazh nga Musafir prej Tue Apr 29, 2008 9:21 pm

Unė habitem pėrse u thonė shqiptarėt e Greqisė ! Mos i bėri ajo grekofilja ! Po janinėn , Artėn , Prevezė, Qamėrinė, i ka okupuar junani , prandaj duhet tė thuhet : Shqiptarėt nėn Greqi , siē thuhet edhe Shqiptarėt nėn Maqedoni...

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: SHQIPTARET E GREQISE.

Mesazh nga bledikorcari prej Wed Apr 30, 2008 8:16 am

ne nuk jemi nen greqi ore shok,por jemi mbi greqi.sna ka pushtuar greku ne,ne jemi emigrante ketu sic ka emigrante shqiptare ne amerike kanada,itali dhe kudo tjeter.prandaj themi shqiptaret e greqise
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : SHQIPTARET E GREQISE. N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: SHQIPTARET E GREQISE.

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 15, 2008 3:36 pm

nje atentat ka ndodhur ne mes te athines ku mbeten 3 te vrare,2 shqiptare dhe nje ruman.die ne daten 14 ne lagjen e quajtur "aharnon" e cila ndodhet ne qender te athines reth ores 11 te darkes ka ndodhur nje vrasje me tre viktima.nje makine eshte afruar ne nje kafene ka ulur xhamat e amkines dhe kane qelluar ne drejtim te kafenese ku jashte saj ne trotuar ne nje tavoline po rinin 3 veta te cilet ngelen te vdekur.nga keta rezulton qe 2 te jene shqiptare dhe tjetri ruman.policia po kerkon per qellimet e vrasjes por mendojne se kane te bejne me pune bandash qe luftojne midis tyre per drogen dhe zoterimin prostitucionit ne athine.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : SHQIPTARET E GREQISE. N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: SHQIPTARET E GREQISE.

Mesazh nga ALbo prej Thu May 15, 2008 4:45 pm

Ni pershendetje per shqiptaret e greqise.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: SHQIPTARET E GREQISE.

Mesazh nga komshiu prej Thu May 15, 2008 11:32 pm

feneri shkruajti:Ėshtė shumė e nevojshme tė dijmė pėr vėllezėrit qė akoma nuk mund tė tregojnė pėrkatėsinė e tyre kombėtare !

Jane te paket ata shqiptare qe kane frike sot te tregojne perkatesine e tyre etnike ne Greqi. Megjithse ka edhe te tille.....
"Tradhetine shume e kane dashur, TRADHETARIN, asnjeri"
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: SHQIPTARET E GREQISE.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi