FINALJA E MOSKES TEME ANGLEZE.

Shko poshtė

default FINALJA E MOSKES TEME ANGLEZE.

Mesazh nga bledikorcari prej Wed Apr 30, 2008 1:27 pm

DUKET TANI SE FINALJA e champions league qe do zhvillohet ne moske do jete midis dy skuadrave angleze.die ne darke pame nje ndeshje shume te bukur midis manchester united dhe barcelones ku rezultati u mbyll 1-0 ne favor te anglezeve.goli u be ne min e 12 nga skouls me nje gjuajtje te forte.sot ne darke kemi ndeshjne midis chelsea dhe liverpulit,cila nga keto dy skuadra do fitoje sot do jete ajo qe do mare "bileten" per ne finalen e moskes ku qe die pret manchesteri.urojme te shikojme edhe sot nje ndeshje te bukur.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : FINALJA E MOSKES TEME ANGLEZE. N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi