Dasma e Jonida Maliqit me 10 Maj nė Sheraton

Shko poshtė

default Dasma e Jonida Maliqit me 10 Maj nė Sheraton

Mesazh nga Musafir prej Fri May 02, 2008 12:24 am

Dasma e Jonida Maliqit me 10 Maj nė Sheraton
Dasma e Jonida Maliqit me 10 Maj nė Sheraton 12095510
Po afrohet ajo qė pėr kėdo por natyrisht edhe pėr Jonidėn mund tė quhet dita mė e bukur e jetės, dita e dasmės. Pikėrisht atė ditė kur celebrohet njė lidhje e cila nė rastin e kėngėtares sė njohur ėshtė e gjatė dhe e fortė. Kėngėtarja me tė drejtė dėshiron qė ta ruajė sa mė private kėtė moment kaq tė rėndėsishėm pėr tė dhe tė fejuarin e saj Gentin, por ne tė medias nuk i lėmė rehat duke kėrkuar sa mė shumė detaje.

Sipas miqve Jonida do tė martohet me 10 maj nė Sheraton nėn njė privacy tė plotė dhe Dasma e Jonida Maliqit me 10 Maj nė Sheraton zgjedhja e tyre ka qenė qė atė ditė tė mos e ndajnė me gazetarėt, kameramanėt dhe fotografėt. Jonida nuk tregon detaje por pohon se atė ditė do tė ketė tė ftuar shumė miq por mbi tė gjitha shumė kolegė tė saj artistė pasi ėshtė normale qė njė gėzimi i njė ditė tė tillė tė ndahet edhe me miqtė.

Sa pėr lookun nuk dimė shumė detaje por njė gjė ėshtė e sigurtė, do tė kemi njė nuse me flokė portokalli dhe mesa duket kombinimi i ngjyrės sė fustanit tė nusėrisė me ngjyrėn portokalli, qenka njė nga mė tė bukurit dhe mė tė spikaturit.

Ndėrsa mania pėr tė qenė sa mė e dobėt, mesa duket ka kohė qė nuk ekziston mė tek Jonida. Nėse shumė vajza futen nė dietė para martesės qė tė jenė sa mė elegante teksa veshin fustanin e nusėrisė, Jonida tregon se ka mbi njė vit qė ka arritur peshėn qė dėshiron dhe nuk e ka ndėrrmend tė bjerė akoma.

Dhe nė fakt ne tė gjithė e kemi parė se ajo ėshtė nė njė formė perfekte. Shpresojmė qė gjithēka tė shkojė mirė ditėn e dasmės sė tyre.

Marrt nga : Gazeta Panorama

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Dasma e Jonida Maliqit me 10 Maj nė Sheraton

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 02, 2008 8:53 am

te trashegohet
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Dasma e Jonida Maliqit me 10 Maj nė Sheraton N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Dasma e Jonida Maliqit me 10 Maj nė Sheraton

Mesazh nga Musafir prej Fri May 02, 2008 8:57 pm

Sigurisht se Age do tė shkojė si krushkė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Dasma e Jonida Maliqit me 10 Maj nė Sheraton

Mesazh nga Musafir prej Fri May 02, 2008 11:41 pm

feneri shkruajti:Sigurisht se Age do tė shkojė si krushkė !

Kushedi a do ta ftojė se kisha shku edhe unė me tė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Dasma e Jonida Maliqit me 10 Maj nė Sheraton

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi