Femijet rriten me mire me prinderit apo ne cerdhe e kopesht?

Shko poshtė

default Femijet rriten me mire me prinderit apo ne cerdhe e kopesht?

Mesazh nga ALbo prej Tue May 06, 2008 5:27 pm

Cila eshte menyra me e mire per te rritur femijet?
Preferoni instiucionet private apo shteterore?
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Femijet rriten me mire me prinderit apo ne cerdhe e kopesht?

Mesazh nga Musafir prej Tue May 06, 2008 11:14 pm

Institucione qė kanė nivelin e duhur dhe me profesionalizėm u qasen nė pėrkujdesje fėmijėve kanė mundėsi ma tė madhe dhe arrijnė efikasitet ma tė madh. Por nė ca rrethana ku fėmijėt torturohen nga edukatoret, ose nuk e flasin gjuhėn shqipe aty dihet se ka pasoja!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Femijet rriten me mire me prinderit apo ne cerdhe e kopesht?

Mesazh nga bledikorcari prej Wed May 07, 2008 8:17 am

dihet qe menyra me e mire eshte te ritet ne cerdhe apo ne kopesht qe kane nje nivel te larte edukimi,kurse ne shtei te riten me gjysherit dhe gjyshet e shte me keq per mua sepse ata i perkedhelin dhe nuk ju prishin qejfin dhe keshtu femijet bejne cte duan,kete po e shikoj dhe une.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Femijet rriten me mire me prinderit apo ne cerdhe e kopesht? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Femijet rriten me mire me prinderit apo ne cerdhe e kopesht?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi