Mirupafshim,Naten e mire dhe mire u takofshim.

Shko poshtė

default Mirupafshim,Naten e mire dhe mire u takofshim.

Mesazh nga nardlushnja prej Tue Apr 22, 2008 7:40 am

Mirupafshim te gjitheve se me duhet te iki ne pune.
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Mirupafshim,Naten e mire  dhe mire u takofshim. N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mirupafshim,Naten e mire dhe mire u takofshim.

Mesazh nga Musafir prej Tue Apr 22, 2008 2:16 pm

Bėfsh punė tė mbarė nardi! Pėrshėndetje !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mirupafshim,Naten e mire dhe mire u takofshim.

Mesazh nga nardlushnja prej Tue Apr 22, 2008 9:30 pm

Naten e mire
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Mirupafshim,Naten e mire  dhe mire u takofshim. N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mirupafshim,Naten e mire dhe mire u takofshim.

Mesazh nga Musafir prej Thu Apr 24, 2008 11:43 pm

nardlushnja shkruajti:Naten e mire

nardlushnja, njerezit te shpeshten kane shume obligime, por te papriturat jane pengesa qe dalin befasisht, prandaj me duhet te te pershendes dhe te te them , shkruaj nga mergimi, se kane vlera ato qe i thote nje njeri i ngarkuar mall e dashuri per Atdheun!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mirupafshim,Naten e mire dhe mire u takofshim.

Mesazh nga Musafir prej Thu Apr 24, 2008 11:45 pm

Pershendes edhe ilirin qe eshte ne linje dhe i deshiroj sukses ne postime!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mirupafshim,Naten e mire dhe mire u takofshim.

Mesazh nga Vizitor prej Fri Apr 25, 2008 2:54 am

Naten e mire

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mirupafshim,Naten e mire dhe mire u takofshim.

Mesazh nga nardlushnja prej Sat Apr 26, 2008 11:03 pm

Naten e mire dhe mire u takofshim
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Mirupafshim,Naten e mire  dhe mire u takofshim. N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mirupafshim,Naten e mire dhe mire u takofshim.

Mesazh nga nardlushnja prej Sun Apr 27, 2008 11:03 pm

Pershendes te gjitheve naten e mire dhe ne vecanti age qe eshte ne linje ne keto momente
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Mirupafshim,Naten e mire  dhe mire u takofshim. N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mirupafshim,Naten e mire dhe mire u takofshim.

Mesazh nga Musafir prej Mon Apr 28, 2008 7:20 am

Mirmengjes.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mirupafshim,Naten e mire dhe mire u takofshim.

Mesazh nga Begu prej Mon Apr 28, 2008 11:44 pm

Age shkruajti:Mirmengjes.

Age mos tė ka sha burri qė e mban kokėn aq keq ! Apo je duke menduar postimet nga forume t'i sjellish kėtu ?

Begu
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 6
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 23/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mirupafshim,Naten e mire dhe mire u takofshim.

Mesazh nga Musafir prej Tue Apr 29, 2008 9:30 pm

Natėn e mirė

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mirupafshim,Naten e mire dhe mire u takofshim.

Mesazh nga nardlushnja prej Thu May 08, 2008 2:33 am

Naten e mire
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Mirupafshim,Naten e mire  dhe mire u takofshim. N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mirupafshim,Naten e mire dhe mire u takofshim.

Mesazh nga ALbo prej Thu May 08, 2008 2:37 am

Naten e mire nardlushnja.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mirupafshim,Naten e mire dhe mire u takofshim.

Mesazh nga Musafir prej Thu May 08, 2008 2:39 am

Naten e mire

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mirupafshim,Naten e mire dhe mire u takofshim.

Mesazh nga ALbo prej Thu May 08, 2008 2:48 am

Naten e mire Liri.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mirupafshim,Naten e mire dhe mire u takofshim.

Mesazh nga Musafir prej Thu May 08, 2008 3:48 pm

, bledikorcari, feneri,nardlushnja, san, Ilir
Urime per postet

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mirupafshim,Naten e mire dhe mire u takofshim.

Mesazh nga Vizitor prej Sun May 11, 2008 1:28 am

mirmbrema

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mirupafshim,Naten e mire dhe mire u takofshim.

Mesazh nga SONIA prej Sun May 11, 2008 2:40 am

Age shkruajti:, bledikorcari, feneri,nardlushnja, san, Ilir
Urime per postet

urime per moderatoret jane keto??...sme duket se eshte tema e tille.....

gjithsesi per mos te dale nga tema po them naten e mire....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mirupafshim,Naten e mire dhe mire u takofshim.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi