PĖRSHĖNDESIM ATA QĖ NA LANĖ MBRESA ...

Shko poshtė

default PĖRSHĖNDESIM ATA QĖ NA LANĖ MBRESA ...

Mesazh nga Musafir prej Tue Apr 22, 2008 5:40 pm

Secili prej nesh, nė jetė ka kujtime tė pa shlyera nga mendja! Natyrisht, pėr to ndjen edhe mall sepse koha i ndan njerėzit.
Ja unė , dua tė pėrshėndes mėsuesin tim , Mustafa Pinjollin , i cili, bėri ēkamos, pėr gjithė nxėnėsit, duke ua blerė edhe fletoret, edhe revistat pėr fėmijė , qė tė pėrgatiten e tė kompletohen me dituri ! Pėr kėtė, nuk mė del nga mendja, edhepse zemra e tij qyshkur nuk troket, por, unė, ndjej diēka tė pashpjeguar nė brendinė e shpirtit ta pėrshėndes...

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ATA QĖ NA LANĖ MBRESA ...

Mesazh nga Musafir prej Fri Apr 25, 2008 5:36 pm

E pershendes Komandant Askerin, dhe i them ngushellime per shoqen e tij bujare, e cila priste e percillte gjithe veprimtaret e luftes !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ATA QĖ NA LANĖ MBRESA ...

Mesazh nga bledikorcari prej Wed Apr 30, 2008 8:38 am

e pershendes dhe une me respekt pavaresisht se nuk e njoh por njerez te tille qe bejne sakrifica per nxenesit e tyre duhet te kene respekt te gjithe.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : PĖRSHĖNDESIM ATA QĖ NA LANĖ MBRESA ... N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ATA QĖ NA LANĖ MBRESA ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi