Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Faqja 6 e 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 7:41 pm

KA QENE NJE PLAK DHE NJE PLAKė DHE ISHIN DUKE U NGJITUR ME NJE MALE DHE LARTE NE NJE KODER KA QENE NJE DRITE HER U SHKUMKE DHE HERE U NALKE CILI E KAN PA I PARE?? PLAKI A PLAKA???

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 7:42 pm

shkun babi e mami te halla met veq gjyshi ish ora 10 dhe pritsha me ja nis ni film pornografik por gjyshi ishte te telivizori gjysh shko flej se tash ja nis ni film pornografil e nuk osht ne interes te tanin gjyshi jo kurr e perzot gjith diten kam flejt veq per qit film

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 7:42 pm

Puthja" Nje Burre e grua po rrinin te ulur ne nje ulese ne parke dhe bisedonin mes veti: -A te kujtohet, o burre, kur mu ne kete banke ma vodhe puthjen e pare? -Po, si s'me kujtohet, oj grua?! Mu prej asaj vjedhje te puthjes sate, edhe sot e kesaj dite po e vuaj denimin!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 7:43 pm

Shumė kohė mė parė njė plak pasanik i kėrkon shėrbėtorit tė tij t“i mbante qiriun ndėrsa do tė bėnte seks me gruan e tij tė re. Shėrbėtori u pėrpoq tė bėnte sa mė tepėr dritė tė mundte. Marrėdhėnia seksuale e plakut me gruan e tij zgjati vetėm disa sekonda dhe kur plaku e pyetėn tė shoqen nėse i pėlqeu, ajo i tha se nuk ishte dėfryer aspak. Atėherė plaku i thotė shėrbėtorit t“ia jipte atij nė dorė qiriun dhe tė bėnte seks me gruan e tij. Shėrbėtori qė ishte djalė i ri kreu me gruan e pasanikut njė marrėdhėnie seksuale tė fuqishme ndėrsa vetė pasaniku mbante qiriun. Nė fund pasaniku e pyet tė shoqen nėse i pėlqeu dhe ajo i thotė se kishte qenė pėr sė mbari fare. Atėherė pasaniku i kthehet shėrbėtorit dhe i thotė " E shikon ! Ja kėshtu mbahet qiriu !"

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 7:44 pm

- Mirė i dashur, s“ka gjė. Ia kalofsh mirė - tha ajo pėrpara se ta ulte telefonin. - Kush ishte ? - tha burri qė ishte nė shtrat me tė. - Burri im. - Ē“donte ? - Tha se do tė vonohej sepse po luan me letra me ty.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 7:45 pm

Dikush kishte kryer dėnimin prej njėzetepesėvjetėsh burg pėr agjitacion propagandė. Pas daljes nga burgu gjėja e parė qė kishte ndėrmend tė bėnte ishte tė kishte marrėdhėnie seksuale me ndonjė grua kėshtu qė doli nė njė park pėr tė gjuajtur. Pa njė grua tė ulur nė njė stol dhe u ul pranė saj. Papritur vjen njė fėmijė dhe pyet gruan: - Mami si jam krijuar unė? Gruaja nuk dinte si t“a shpjegonte atė gjė dhe aq mė tepėr u zu ngushtė pasi pranė saj ishte i ulur njė burrė kėshtu qė pėr t“a hequr qafe fėmijėn i tha: - Xhaxhi doktori mė bėri njė gjilpėrė dhe kėshtu u bėre ti. I ish-burgosuri qė po dėgjonte me vėmendje dhe qė u besoi fjalėve te gruas u kthye nga gruaja dhe i shqetėsuar e pyet: - Mė fal shoqe qė po tė pyes, por nuk pėrdoret mė ajo mėnyra e vjetėr? ....

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 7:51 pm

HIDHU
GRUAJA ESHTE NE SHTRAT ME DASHNORIN.NE KETE MOMENT DEGJOHEN TE TROKITURA NE DER.TE DY SHIKOHEN TE TREMBUAR NE SY.NE KETE MOMET AJO I THOT:O YOT,ESHTE BURRI IM!SHPEJT,SHPEJT,HIDHU NGA DRITARJA! PO JEMI NE KATIN E TREMBEDHJET!-I THOT AI.-HIDHU SE E SQAROJME ME VON I THOT AJO..........

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 7:51 pm

[/b]b]Njė qift pas 20 vjet martese paraqitet nė gjygj pėr tu shkunorzuar,shkojn ne gjygj dhe si gjithėher gjykatėsi i jep perparsin gruas;Zonjė e nderuar pse keni vendosur te ndaheni nga burri? zonja :zotėri gjykatės kur u fejova kujtova(tregon madhėsin e krahut) hajde hajde(tregon madhėsin e lapsit),por merre me mend(tregon madhėsin e gishtit tė vogėl)vetėm kaq ok zotėri po ju? zoti gjykats kur u fejova kujtova(tregon vrimen e mpreheses sė lapsit? hajde hajde (vrimen e unazes) por merre me mend(vazen e luleve) ok terhiqet gjygji per te marr vendim. kur dalin ne koridor gruaja duke e ngritur gishtin e voge lart i thot burrit: tung voglush Burri i pergjigjet me nji shpejtėsi duke i futur gishtat ne gojė: shko nė p.... tė nanės. [/b]


Edituar pėr herė tė fundit nga Age nė Fri Jun 13, 2008 7:56 pm, edituar 2 herė gjithsej

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 7:52 pm

nje dite nje burrė dhe nje grua ishin duke ngrene bukė,kaloj nje udhetar reth tyre dhe i tha pse more po qiheni,i burri tha;jo more pis-hup prej ktuhi se na ja ka hajme buke-pse po rene bre - se ju jeni ka qiuni bre-;burri i nervozuar ia ktheu ku po e sheh at te q.... ti bre-o burre i dheut pa shko deri ne fund te ruges dhe shiqo se si po duket e une po hypi nalt te shtepija jote-ok ra dakort burri.shkoi atje -shiqonte ! ky -udhtari hypi nalt dhe po ja q... gruen ai po e sheh dhe i nervozuar povjen-o hajvan qka je ka bon more-kurgja pasha zotin veq at te thash un se po duket sikur tu q...-po valla ja priti burri se dhe mu qashtu mu duke

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 7:57 pm

Bisedojn nje amerikan nje gjerman nje shka dhe nje shqiptar. Tema: Cka beni me kondomat e perdorur. Amerikani: Pasi qe i perdorum ne i gjuajm kemi mjaf Gjermani: Kurse ne pasi i perdorum i qojme ne recyckling shkau: na sperdorum kondoma Shqiptari:Na pasi qe i perdorum i bejme sakuza(qamqakiza) dhe i shesum ne serbi

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 7:58 pm

buri i thot grus kur dojna me boe sekkssii per mos me dit femijet.thojna hajde me i jae teshat ne maqin nje dit e elut buri grun .gruja ithot nuk po muj kurse buri shkon ne vece e bon sekkssii me dor ne mengjez i thot gruja hajde shkojna me jae tesha buri i thot ikom jae dje me dor

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 8:00 pm

ka qen HASA dhe HYSA ASNJERI PREJ TYRE SE KAN PROVU P.... ASNJIHERE NJI DITE NE RRUGE SHOHIN NJE LOPE DHE VENDOSIN QE TA BEJN PER RRADHE TE PARE TE AJO DHE HYSA I THOT HASES : HYPI Y\TY I PARI DAJ HASA I HYP, DHE KUR MBARON PUNE I THOT HYSES AJDE TANI TY E KE RRADHEN EDHE HYSA JA KTHEN: AAAA JO UNE NUK I HYPI NUSES TE VELLAUT. HAHAHAHHA

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 8:01 pm

Njė ditė, plaku me plakėn kishin dalė sheėtitje nga njeė vend qė nuk kishin qenė pėr njeė kohė tė gjatė. Papritur, plaka i thotė plakut:" O plak, a e sheh ato kangjellat aty?" Po,- i thotė plaku -A e mban mend se ē'kemi bėrė ne aty? -Jo,- ja kthen plaku. -Aty, para 50 vjetėsh kemi bėrė dashuri pėr herė tė parė,- i pėrgjigjet plaka. -Epo, kohė e gjatė e nuk mbaj mend,- ja kthen plaku. -Mirė, mirė,- i thotė plaka,- po hajt e bejme edhe nje here aty, te kujtojme kohet e para. -Jo,- i thotė plaku i habitur,- ku na ka lezet, se jemi edhe pleq pale. -Jo, o,- i thotė plaka,- do e bėjmė se s'bėn. Pa, ē'pa plaku, plakėn para e duart te kangjellat e ja fillon punės mė mirė se njė 20-vjeēar. Kur mbarojnė, plaka e pyet: -O plak, si ėshtė puna, edhe kur ishe i ri nuk e bėje kaq mirė si tani. Ehhh,- i pėrgjigjet plaku,- kur isha unė i ri nuk kishte korent te kangjellat.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 8:03 pm

Njė vajzė me origjinė shqiptare por e lindur dhe rritur nė perėndim mė kėrkoi dikur ndonjė adresė ku mund tė fliste chat me shqiptarė. Dhe unė i tregova nj“a dy adresa tė tilla. Tė nesėrmen kur e pyeta se si kishte shkuar puna, mė tha se kishte biseduar me njė djalė shumė tė sjellshėm e tė sinqertė. Kur e pyeta nėse e kishte marrė vesh emrin e tij, ajo mu pėrgjigj se djali e kishte emrin Lekė Dukagjini. Atėherė duke menduar se unė ndonėse kam folur kush e di se sa herė chat me shqiptarė e nuk e kisha patur fatin e saj tė flisja me Lekė Dukagjinin, i thashė se nėse fliste me Gjergj Kastriotin, t“i bėnte tė falura prej meje.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 8:04 pm

- A mė lejoni tė martohem me vajzėn tuaj ? - Kėrkoja gruas time njėherė. - Jo, do tė mė pėlqente mė tepėr tė kisha vajzėn tuaj.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 8:05 pm

Vjen djali nga gurbeti dhe e martojne prinderit . Pas darsmes nje nate pasi bien te flejne plaku e plaka ndigjojne nje zhurme te cuditshme (bum-bum) ato ngrihen dhe shkojne per te shikuar se cka ndodhur te dhoma e djalit,dhe afrohen afer vrimes te deres ku plaku e sheh djalin duke ju hedhur te shoqes nga ragalli .Plaku me kete gjest habitet dhe te nesermen e pyet te birin se c'ishte ajo gje qe po i bente te shoqes.Por i biri ia ktheu se eshte nje stil i ri. Pas disa javesh i erdhi koha qe djali te shkon persei ne gurbet .Mbas nje muaji qe djali kish shkuar ne gurbet i ati i paraqitet ne telefon,e pyet si eshte ,si ja con etj.Por djali i habitur se pse e ka mare babai ne telefon e pyet se pse eshte paraqitur . Plaku i thote:- se vdiq nena. -Po si vdiq nena ??!!-pyet djali Plaku i pergjigjet i nervozuar:-Vdiq te qifja stilin, vdiq.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 8:06 pm

Diber Teroristet Hyjne teroristet ne nje shtepi per te bere terore dhe rastesisht gjejne nje bure e nje grua mbrenda.Dhe fillojne ti pyesin se si i kane emrat duke filluar nga gruaja.E pyrt teroristi se si e ka emrin ,e ajo pergjigjet Ajshe.Dhe teroristi thote se ty nuk te vrasim se edhe nenen time e quajne Ajshe. Dhe i vjen radha edhe burit edhe ate e pyesin se si e quajne e ai pergjigjet mua Abdulla me quajne po Ajshe me therasin.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 8:08 pm

SHOKU SHOKU
Hasoni: Ah more Isen,dola nji dit me shetreit me neipin nėpėr natyr,dh tuj shetrit pam dy qen tuj bo sex.Nipi mė pyeti se ēka po bėnin ato qen ?! Masi nuk dita ēysh ti thom u mendova dh i thash : nipi babės ēka bojn qent bojn edhe njerzit. Iseni : Ti mir paske shpėtu hason,por un nji ditė me djalin tim tuj shetit takova diēka ma ndryshe,takova njė djal dhe nji vajz tuj bo sex,dhe a e din ēka i Ø thash : a i sheh ata biri babit ēka bojn njerzit as qent se bojn.!!!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 8:10 pm

Xha Sela dhe Zejnullahu
-Xha Sela: Ooo Zejno,tej mė lavdrohhesh se je i zoti,a ke pas ndo nji her dy dashnore pėr nji her ???? -Zejnullahu: Paj si tėtė thom be Xha Sel,po i kum pas,por nji koh tė shkurtėn !!! -Xha Sela: Njė koh tė shkurtėn,ene masi murrėn vesht se kalojn me tė njejtin burr ato u prishėn me ty.
-Zejnullahu: Jo,por murrėn vesht vlllaznit e coucave dhe ma prishėn H U N D Ė N !!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 8:10 pm

Dy pijaneca
-Culi:mjaft bre Resul pive,sa her qėl; tė shoh ti veē po pin. -Resuli:Ah more culi e kam njė dert tė madh !!!! -Culi:ēka ke je mpi je bėr dru !?!? -Resuli:e kam drejēin nė bark. -Culi:ani ēka me birra dhe raki do ta hekish drejin ???? -Resuli:Jo po mundohem qė ta mbys. -Culi:e ēfar suksesi ke mbėrri ???? -Resuli:kurnjėfar suksesi !!! drejēi u mėsua tė notoj nė barkun tim!!!
pėr ju Atemi prej Kėrēove

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 8:11 pm

Dy shoke
Jane dy shoke dhe njeri e pyet tjetrin: Pse plavushja kur shihet ne pasqyre i mbyll syte? Po ku ta di un thot ai. Qe te sheh veten se si flen -ia kthen ai DY shoke Jan dy shoke dhe njeri e pyet tjetrin: Po pse thot plavushja kur lahet del e shetit? Po del sepse lahet me Wash&Go-ia kthen ai Ka qene nje shiptar, amerikan dhe francez, edhe tani eshte dashur qe kush mund ta gjeje shtetin e tij prej ne aeroplan. E nxjer amerikani dhe thote:Ja amerika. Po si e gjete? E preka ate njeriun. E nxjer francezi dhe thote: ja franca. Po si e gjete? E preka kullen e parisit-thote ai. E nxjer shiptari doren mirepo ne dore ka pasur ore dhe thote:Ja shqiperia.Po si e gjete? Po thot ai mo vjodhen oren nga dora kan qene dy miza duke fluturuar dhe o ka bertitur njera qke moj?-e pyet tjetra Prit thot se me ka hyre nje mize ne sy.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 8:13 pm

Po vrapoj drejt dashuris Dashuria i kalon te gjitha. Apo jo? Ashtu thoni por ku eshte dashuria? Ku eshte gezimi? Ku eshte ledhatimi? Ku eshte besa? Ku eshte hareja? Eshte lodhur dashuri nga ne? Ndosta e kemi munduar dashurin shum apo ndoshta e kemi tradhtuar. Mos harroni se diku dashuria eshte por ku ajo eshte mysterium qe ne duhet ta zgjedhim.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 8:16 pm

Njė mace kishte ndaluar pranė derės sė shtėpisė sė njė plake dhe po thithte mariuana. Plaka del jashtė dhe i thotė "Pis mace!". Macja ēon dy gishta lart nė formė V-je dhe i pėrgjigjet "Peace gjyshe!".

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 8:17 pm

Njė shkrimtari tė shėmtuar por tė famshėm e tė zgjuar anglez i tha njė ditė njė grua e bukur por jo fort e zgjuar: - Mendo sikur tė martoheshim ne dhe fėmija jonė do tė kishte bukurinė time dhe meēurinė tėnde. - Po sikur tė ndodhte qė ai tė trashėgonte fytyrėn time dhe trurin tėnd ? - e pyeti shkrimtari.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 8:18 pm

- Do shkosh nė varrimin e Pjetrit ? - Pse tė shkoj, ai s“do vijė nė timin

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Nje Shoqeri Pa Humor, Ka Vecse Zi e Merzi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi