Pershendetje per antaret qe jane online

Faqja 1 e 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

default Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ALbo prej Thu Apr 17, 2008 2:00 am

Pershendetni njeri tjetrin
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Mon Apr 21, 2008 12:24 am

Pershendetje

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Tue Apr 22, 2008 2:17 pm

Tė gjithė ata qė do ta lexojnė e do tė antarėsohen tek forumi Albemigranti - forum i mallit dhe dhembjes shqiptare, pėrshėndetje!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ALbo prej Tue Apr 22, 2008 3:56 pm

Nje pershendetje per ju miqt e mi
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ALbo prej Fri Apr 25, 2008 9:02 pm

Pershendetje Iliri dhe Digital
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Vizitor prej Sat Apr 26, 2008 7:01 pm

Mirmbrama

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Sat Apr 26, 2008 9:58 pm

Mirembrema Age
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Sat Apr 26, 2008 10:05 pm

nardlushnja shkruajti:Mirembrema Age
mire se te gjeta i nderuari mik dhe te falemderoj per ftesen kalo mire.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Sat Apr 26, 2008 10:23 pm

Pershendetje per antarin me te ri
Hajredini

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Sun Apr 27, 2008 9:04 pm

Pershendetje Feneri dhe administrator
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ALbo prej Sun Apr 27, 2008 9:05 pm

Mirmbrema nardlushnja dhe feneri.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Sun Apr 27, 2008 9:12 pm

Pėrshėndetje admin, nardlushnja, san

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Sun Apr 27, 2008 9:38 pm

I pėrshėndes tė gjithė anėtarėt, edhe ata qė do tė regjistrohen dhe ata qė janė nė linjė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ALbo prej Mon Apr 28, 2008 3:26 pm

Pershendetje per antaret online.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Begu prej Mon Apr 28, 2008 11:35 pm

Pėrshėndetje pėr tė gjithė ju nė albemigranti!

Begu
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 6
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 23/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Begu prej Mon Apr 28, 2008 11:36 pm

feneri shkruajti:Tė gjithė ata qė do ta lexojnė e do tė antarėsohen tek forumi Albemigranti - forum i mallit dhe dhembjes shqiptare, pėrshėndetje!

feneri, e paske drejtuar kallashin mirė. Ama nė lule tė ballit t'i mėshosh !

Begu
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 6
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 23/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ALbo prej Tue Apr 29, 2008 4:42 pm

Pershendetje bledikorcari
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Tue Apr 29, 2008 5:56 pm

Pėrshėndetje pėr ata qė vijnė dhe ata qė janė nė linjė

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ALbo prej Tue Apr 29, 2008 6:03 pm

Pershendetje feneri
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Vizitor prej Tue Apr 29, 2008 6:12 pm

miredita

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ALbo prej Wed Apr 30, 2008 8:32 pm

Mire mbrema Age.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Thu May 01, 2008 10:08 am

Pershendetje antarin me te ri prebo mire se erdhe dhe shume respekt

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Thu May 01, 2008 10:09 am

Pershendetje per san

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Thu May 01, 2008 10:10 am

nje pershendetje per bledikorcari

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Vizitor prej Thu May 01, 2008 8:56 pm

lepurush shkruajti:Pershendetje per san
pershendetje lepurush

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi