Turizmi nė Shqipėri

Shko poshtė

default Turizmi nė Shqipėri

Mesazh nga ALbo prej Thu May 08, 2008 4:55 pm

Turizmi nė Shqipėri

Turizmi shqiptar po jeton sot lulėzimin e tij. Pėrkatėsisht turizmi detar i perqėndruar nė perėndim tė vendit dhe veēanėrishtė nė Durrės, Vlorė dhe Sarandė ėshtė mėse i frekuentuar. Kėto qytete ofrojnė dhe njė numėr tė madh shėrbimesh, hotele e restorante, duke tėrhequr vitet e fundit vėmendjen e turistėve tė huaj.Por gjithashtu edhe vendet historike si :Apolonia(Fier)dhe Butrinti(Sarandė), kane rritur ndjeshem grupet e huaja turistike.

Nga Wikipedia, Enciklopedia e Lirė
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Turizmi nė Shqipėri

Mesazh nga ALbo prej Thu May 08, 2008 5:11 pm

Turizmi nė Shqipėri Show_i10

Turizmi nė Shqipėri Show_i11Turizmi nė Shqipėri Show_i12Turizmi nė Shqipėri Show_i16Turizmi nė Shqipėri Show_i17Turizmi nė Shqipėri Show_i18Turizmi nė Shqipėri Show_i19
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi