PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

default PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga Musafir prej Tue Apr 22, 2008 6:43 pm

Mirėsearrite Besa nė forumin Albemigranti. Krijo dhe vepro pėr pjesėt e shkėputura tė qenėsisė sonė derisa tė bashkohen tė gjithė nė Atdhe

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga nardlushnja prej Tue Apr 22, 2008 8:29 pm

Besa mire se erdhe
avatar
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 48
Shteti :
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga ALbo prej Tue Apr 22, 2008 8:47 pm

I urojme mire se ardhejen antarit me te ri Ilirit.
avatar
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga nardlushnja prej Tue Apr 22, 2008 8:55 pm

Iliri mirese erdhe
avatar
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 48
Shteti :
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga Musafir prej Tue Apr 22, 2008 8:58 pm

arrita edhe unė ! Pėrshėndetje !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga ALbo prej Tue Apr 22, 2008 9:02 pm

Pershendetje dhe mire se erdhe Eri M
avatar
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga nardlushnja prej Tue Apr 22, 2008 9:14 pm

Eri M Tung cheers
avatar
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 48
Shteti :
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga Musafir prej Fri Apr 25, 2008 5:35 pm

Pershendetje Niku, mireserdhe!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga nardlushnja prej Sat Apr 26, 2008 7:32 am

Niku mire se erdhe
avatar
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 48
Shteti :
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga ALbo prej Sat Apr 26, 2008 2:06 pm

Pershendetje dhe mire se erdhe Age
avatar
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga Musafir prej Sat Apr 26, 2008 3:08 pm

Miresejugjeta shpresoj se do ja kalojme mire

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga Musafir prej Sat Apr 26, 2008 4:00 pm

Tungjatjeta Age! Ama dukesh prej ne fillim ! Sikur jemi takuar dhe e kemi prit Azem Bejten ne shoqeri ! Suksese Age !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga Musafir prej Sat Apr 26, 2008 4:20 pm

Age shkruajti:Miresejugjeta shpresoj se do ja kalojme mire

Sigurisht ti Age je ndonjera prej motrave te Nene Terezes ! Mos kesh kryer studimet ne forumi zsh, ose BSH?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga ALbo prej Thu May 08, 2008 6:51 pm

Pershendetsim dy antaret e ri eni dhe SONJA mire se erdhet ne forumin albemigranti.
avatar
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 08, 2008 7:05 pm

i pershendes dhe une dhe ju uroj mireseardhjen:)
avatar
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti :
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga SONIA prej Thu May 08, 2008 7:08 pm

ALbemigranti shkruajti:Pershendetsim dy antaret e ri eni dhe SONIA mire se erdhet ne forumin albemigranti.

MIRE SE JU GJEJ DHE UNE....NJE KORRIGJIM TE VOGEL...E KAM SONIA DHE JO SONJA
avatar
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 29
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga ALbo prej Thu May 08, 2008 7:16 pm

SONIA shkruajti:
ALbemigranti shkruajti:Pershendetsim dy antaret e ri eni dhe SONIA mire se erdhet ne forumin albemigranti.

MIRE SE JU GJEJ DHE UNE....NJE KORRIGJIM TE VOGEL...E KAM SONIA DHE JO SONJA
Ke te drejte nje gabim i paqellimshem.
avatar
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga SONIA prej Thu May 08, 2008 7:22 pm

ALbemigranti shkruajti:
SONIA shkruajti:
ALbemigranti shkruajti:Pershendetsim dy antaret e ri eni dhe SONIA mire se erdhet ne forumin albemigranti.

MIRE SE JU GJEJ DHE UNE....NJE KORRIGJIM TE VOGEL...E KAM SONIA DHE JO SONJA
Ke te drejte nje gabim i paqellimshem.

FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN!!
avatar
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 29
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga Musafir prej Thu May 08, 2008 7:50 pm

Sigurisht dini edhe tė kėndoni si SonY

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga SONIA prej Thu May 08, 2008 7:57 pm

feneri shkruajti:Sigurisht dini edhe tė kėndoni si SonY
ME VJEN KEQ POR PO GABONI SI STAF JU ME DUKET!!!!

UNE SE KAM SONY, POR SONIA...DHE JANE DY EMRA TE NDRYSHEM!!!!
avatar
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 29
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga GENTI 10 prej Thu May 08, 2008 8:05 pm

MIRE SE ERDHE SONIA

GENTI 10
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga SONIA prej Thu May 08, 2008 8:06 pm

MIRE SE JU GJEJ GENTI 10!!
avatar
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 29
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga Musafir prej Thu May 08, 2008 8:09 pm

Mire se erdhe Sanie

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga SONIA prej Thu May 08, 2008 8:11 pm

Age shkruajti:Mire se erdhe Sanie

mire se te gjeta QAZIME!!!!
avatar
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 29
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga Musafir prej Thu May 08, 2008 8:15 pm

SONIA shkruajti:
Age shkruajti:Mire se erdhe Sanie

mire se te gjeta QAZIME!!!!
Me fal SONIA ishte nje gabim shtypi e kam mga injoranca po ti mizogu c'ne Qazime!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi