Pershendetje per antaret qe jane online

Faqja 8 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Vizitor prej Sat Jun 28, 2008 12:45 am

pershendetje nga une erdha prap

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Vizitor prej Sat Jun 28, 2008 12:52 am

Musafir shkruajti:Jashte teme
kur

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Vizitor prej Sat Jun 28, 2008 12:53 am

ferave shkruajti:
SONIA shkruajti:sa te behet qejfi dhe ty per agen....cne??
Psheretime??? Edhe ti flladi i ketyr bjeshkeve te deperton ne shpirt....
Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 8 5610
Mendoj se ka nevoj pėr njė spjegim pėr ata qė jan Xheloz
kush eshte xheloz

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Vizitor prej Sat Jun 28, 2008 12:58 am

pershendetje lepulushi bleket i mbushi

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 28, 2008 1:01 am

eri mbeti vaj vatani e mj shkruajti:pershendetje lepulushi bleket i mbushi
Ju nuk jeni eri M

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga SONIA prej Sat Jun 28, 2008 3:14 pm

pershendetje blediana nardi.....edhe emrin dhe mbiemrin i paske njesoj si emer...apo ke dy emra keshtu??
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 30
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga komshiu prej Sat Jun 28, 2008 11:46 pm

Pershendetje Sonja!

Nuk ka dy emra, por ka nje derrase mangut!
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Sat Jun 28, 2008 11:56 pm

Pershendetje Komshi
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 8 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Sun Jun 29, 2008 9:10 pm

pershendetje te gjitheve anetareve qe jane ne regull me reguallat,te tjereve as qe me intereson egzistojen apo jo.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 8 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Vizitor prej Sun Jun 29, 2008 10:48 pm

pershendetje per te gjithe

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Borebardha prej Mon Jun 30, 2008 11:58 am

arber shkruajti:pershendetje per te gjithe
Pershendetje dhe mire se erdhe
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Mon Jun 30, 2008 12:23 pm

arber shkruajti:pershendetje per te gjithe
pershendetje arber,mire se erdhe midis nesh dhe kalofsh bukur ketu Smile
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 8 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Mon Jun 30, 2008 6:23 pm

Arber mireserdhe.
Uroj t'ja kaloni mire midis nesh
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 8 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Tue Jul 01, 2008 9:26 am

PERSHENDES ANETARET QE DO VIJNE NE FORUMIN TONE.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 8 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Borebardha prej Tue Jul 01, 2008 2:07 pm

Pershendetje
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Vizitor prej Tue Jul 01, 2008 7:34 pm

Borebardha shkruajti:Pershendetje
pershendetje Borebardha

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Tue Jul 01, 2008 7:38 pm

Pershendetje Arber ,Albemigranti
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 8 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ALbo prej Tue Jul 01, 2008 7:44 pm

Pershendetje e mia per nardlushnja dhe arber.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Borebardha prej Wed Jul 02, 2008 1:01 pm

ALbemigranti shkruajti:Pershendetje e mia per nardlushnja dhe arber.
Pershendetje shef! Laughing
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Vizitor prej Wed Jul 02, 2008 9:22 pm

mirmrama

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Borebardha prej Thu Jul 03, 2008 1:36 am

mirembrema
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Thu Jul 03, 2008 3:18 pm

pershendes anetaret qe jane online dhe ata qe do vijne me vone.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 8 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Borebardha prej Thu Jul 03, 2008 7:10 pm

pershendes bledin
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Thu Jul 03, 2008 7:53 pm

edhe une ty borebardha,ate postimin me vjershen dedikuar mua dhe nardin e kisha lexuar ne forume te tjera dhe si kudo ata i perjashtuan.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 8 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Mergimi prej Thu Jul 03, 2008 9:34 pm

mirmrama

Mergimi
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 1
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 8 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi