Pershendetje per antaret qe jane online

Faqja 9 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Fri Jul 04, 2008 7:55 am

mire se erdhe mergimi,kalofsh sa me mire midis nesh.
avatar
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti :
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Fri Jul 04, 2008 7:41 pm

Pershendetjen per Borebardhen.
Edhe une i kam lexuar te gjitha postimet qe behen ne forume te ndryshme,por secili tregon nivelin e tij dhe une kurre nuk do te bie ne ate nivel.
avatar
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 48
Shteti :
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ledja prej Sun Jul 06, 2008 1:16 pm

pershendetje nardi e bledi

ledja
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 32
Location : itali
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Borebardha prej Sun Jul 06, 2008 5:15 pm

pershendetjeee
avatar
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Mon Jul 07, 2008 6:03 pm

Pershendetje te gjitheve .
avatar
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 48
Shteti :
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga komshiu prej Tue Jul 08, 2008 7:40 pm

Pershendetje miqte e mi!
Mbas problemeve qe pata me PC, ja ku jam perseri...
Vape e madhe ketej nga une, shkrime fare. Razz
avatar
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 108
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Tue Jul 08, 2008 7:56 pm

PERSHENDETJET E MIA KOMSHI.MIRE SE NA RIERDHE
avatar
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti :
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Vizitor prej Wed Jul 09, 2008 12:09 am

pershendetje te gjitheve

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Borebardha prej Wed Jul 09, 2008 1:31 pm

arber shkruajti:pershendetje te gjitheve
Smile pershendetje mister
avatar
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Wed Jul 09, 2008 3:56 pm

pershendes anetaret e forumit albemigranti.
avatar
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti :
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ledja prej Wed Jul 09, 2008 4:38 pm

pershendetje te gjithve

ledja
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 32
Location : itali
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Wed Jul 09, 2008 5:21 pm

Pershendetje Ledja
avatar
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 48
Shteti :
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Wed Jul 09, 2008 5:40 pm

pershendes ledjan dhe nardin.
avatar
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti :
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Wed Jul 09, 2008 5:42 pm

Pershendetje Bledi
avatar
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 48
Shteti :
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Borebardha prej Mon Jul 14, 2008 1:30 am

mirembrema
avatar
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Mon Jul 14, 2008 9:24 am

miremengjes te gjitheve dhe nje dite te mbare.
avatar
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti :
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ledja prej Mon Jul 14, 2008 12:14 pm

pershendetje bledi e nardi.
pershendetje borbardha.

ledja
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 32
Location : itali
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Vizitor prej Tue Jul 15, 2008 8:27 pm

mrama

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ALbo prej Tue Jul 15, 2008 8:34 pm

Pershendetje per bledikorcari dhe san.
avatar
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Tue Jul 15, 2008 8:36 pm

pershendes albemigrantin dhe san.
avatar
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti :
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Tue Jul 15, 2008 9:35 pm

pershendetje Komshi dhe Albemigranti
avatar
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 48
Shteti :
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Borebardha prej Wed Jul 16, 2008 3:57 pm

pershendetje per vajzat e ketij forumi
avatar
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ALbo prej Wed Jul 16, 2008 10:01 pm

Borebardha shkruajti:pershendetje per vajzat e ketij forumi
Pershendetje per borebardha dhe ledja.
avatar
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Thu Jul 17, 2008 6:16 pm

Pershendetje per te gjithe
avatar
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 48
Shteti :
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Thu Jul 17, 2008 7:23 pm

pershendetjet e mia te gjitheve
avatar
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti :
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 9 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi