Pershendetje per antaret qe jane online

Faqja 11 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga gerrard73 prej Mon Dec 08, 2008 10:19 pm

Mesa shikoj vrasja e ketije adolishenti eshte vetem nje pretekst, gjendja do te jete pergaditur shume me pare....apo jo
gerrard73
gerrard73
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 34
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 29/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Tue Dec 09, 2008 12:25 am

gjendja gjithmone keshtu ka qene ne qender te athines.kane kohe qe goditen me policine por jo ne keto permasa si tani.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 11 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Vizitor prej Wed Dec 10, 2008 3:44 pm

mir dita

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Fri Dec 12, 2008 12:44 am

mirembrema te gjitheve qe do vijne me vone:0
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 11 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga gerrard73 prej Fri Dec 12, 2008 1:20 am

mirembrema edhe nga une, flasim ne fundjave sepse une jam shume i zene.
gerrard73
gerrard73
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 34
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 29/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Vizitor prej Wed Dec 17, 2008 10:02 pm

pershendetje vjola

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Wed Dec 17, 2008 11:17 pm

pershendetjet e mia per anetaret online dhe per ata qe do vijne.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 11 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ALbo prej Wed Dec 17, 2008 11:22 pm

Mirmbrema bledi
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Vizitor prej Thu Dec 18, 2008 4:27 pm

mire dita

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Borebardha prej Fri Dec 19, 2008 2:28 am

mirembrema
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ALbo prej Fri Dec 19, 2008 2:36 am

Mirmbrema borebardha
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ledja prej Fri Dec 19, 2008 6:18 pm

pershendetje Nardi ,Bledi e Albemigranti

ledja
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 32
Location : itali
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Fri Dec 19, 2008 10:42 pm

pershendetje ledja.nga ke humbur ti?Smile
pershendes dhe te tjeret me kete rast.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 11 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga arven prej Fri Dec 19, 2008 11:54 pm

pershendetje popull
arven
arven
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 10
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 16/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ledja prej Sat Dec 20, 2008 11:58 am

bledikorcari shkruajti:pershendetje ledja.nga ke humbur ti?Smile
pershendes dhe te tjeret me kete rast.
pershendetje bledi
provime scam pasur kohe fare por tani me keni ketu perdit
pershendetje te gjithve

ledja
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 32
Location : itali
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ALbo prej Sat Dec 20, 2008 6:12 pm

ledja shkruajti:pershendetje Nardi ,Bledi e Albemigranti
Mire se rierdhe ledja
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Vizitor prej Sat Dec 20, 2008 10:41 pm

pershendetje dhe mire se erdhe Hapsira cheers

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 11 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi