Pershendetje per antaret qe jane online

Faqja 3 e 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Fri May 09, 2008 12:44 am

Pershendetje SONIA Laughing

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ALbo prej Fri May 09, 2008 12:49 am

Pershndetje per a1, Age, gulugutka, SONIA qe ndodhen ne linje keto momente.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga SONIA prej Fri May 09, 2008 12:59 am

Pershendetje per albemigranti dhe a1.
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 30
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Fri May 09, 2008 1:05 am

Pershendetje SONIA dhe albemigranti

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Fri May 09, 2008 7:17 am

miremengjes Bledikorcari
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 09, 2008 11:02 am

miremengjes nardlushnja
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 09, 2008 11:07 am

pershendetje per sonia qe eshte online
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga SONIA prej Sat May 10, 2008 11:33 am

pershendetje dhe per korcarin lart....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 30
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ALbo prej Sat May 10, 2008 2:25 pm

Pershendetje bledi
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Sat May 10, 2008 2:28 pm

pershendetjet emia albo
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga SONIA prej Sat May 10, 2008 4:31 pm

meqenese vetem age qenka on e pershendes....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 30
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Sat May 10, 2008 4:34 pm

Pershendetje bukuroshe.

Me A te madhe e kam emrin hahahah

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga SONIA prej Sat May 10, 2008 4:37 pm

Age shkruajti:Pershendetje bukuroshe.

Me A te madhe e kam emrin hahahah

oopppssss schusa...
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 30
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga sulltana prej Sun May 11, 2008 2:31 pm

pershendetje AGe
sulltana
sulltana
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 9
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Sun May 11, 2008 6:24 pm

zemrushe (430)
liri (419)
lepurush (369)
gulugutka (308)
ferave (304
Nje pershendetje per antarret e nderuar .

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Sun May 11, 2008 6:25 pm

sulltana shkruajti:pershendetje AGe
Pershendetje e respektuar Sulltana ???

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Sun May 11, 2008 8:01 pm

Pėrshėdetje ! Pėr tė gjithė antarėt qė hyjnė nė forum!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga sulltana prej Sun May 11, 2008 8:02 pm

pershendetje dhe per ju eri M qe keni hyre ne forum si dhe per Albemigrantin.
sulltana
sulltana
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 9
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ALbo prej Sun May 11, 2008 8:05 pm

Pershendetje dhe per ty sulltana
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Mon May 12, 2008 2:37 pm

pershendetje albo
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ALbo prej Mon May 12, 2008 5:54 pm

Pershendetje dhe per ju bledi
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 10:24 pm

sulltana shkruajti:pershendetje dhe per ju eri M qe keni hyre ne forum si dhe per Albemigrantin.

Pėrshėndetje sulltana .
Mirėsearrite !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 10:26 pm

Pėrshėndetje tė gjithėve nė forum! Edhe ata qė hyjnė edhe pėr ata qė bėhen anėtar!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Tue May 13, 2008 8:02 am

pershendetje per te gjithe anetaret
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 9:31 am

Pershendetje per ata qe do vine !
papaa

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi