Pershendetje per antaret qe jane online

Faqja 4 e 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Wed May 14, 2008 4:18 pm

Pershendetje Albemigranti
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 4 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ALbo prej Wed May 14, 2008 4:23 pm

Pershendetje nardlushnja.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Wed May 14, 2008 4:43 pm

Pershendetje a1
Very Happy
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 4 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Wed May 14, 2008 4:47 pm

Pershendetje nardi e pe mikun apo miken tende na e quan shqipen greqishte!
A mo nardi ca miqesije ke zene ahaha

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga SONIA prej Wed May 14, 2008 7:18 pm

Pershendetje per te gjithe anetaret qe jane on!
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Wed May 14, 2008 7:31 pm

edhe une pershendes te gjithe qe jane on.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 4 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 1:12 am

Unė i pėrshėndes ata qė ishin dhe qė shkuan!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 6:23 am


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 6:29 am


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 6:30 am


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 6:38 am


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:39 am

Mirmengjesi bledikorcari

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:28 pm

per nardlushnja
Grupi i Korēės - Ballėt me sedef
https://www.youtube.com/watch?v=FV5_tng2nxo

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Thu May 15, 2008 7:28 pm

Pershendetje per Bledkorcarin dhe Lana
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 4 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 15, 2008 7:29 pm

pershendetjet e mia nardi
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 4 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:30 pm

per ALbemigranti
Grupi i Bilishtit - Ulur bashke nė njė sofėr
https://www.youtube.com/watch?v=SZRQp44SHhg

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:33 pm

feneri per ty

Irini Qirjako - Zemra ime qan pėr Shqipėrinė
https://www.youtube.com/watch?v=Jq_i1trk65M

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:35 pm

per Age

Grupi Dibrės - Dielli e hana s'po bajnė dritė
https://www.youtube.com/watch?v=Ai8k8QfappA

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:37 pm

Per eri M
Eli Fara dhe Luiza Meēe - Qeraxhi i Grebenesė
https://www.youtube.com/watch?v=8S8MzelQAeA

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:40 pm

sulltana per ty
Ē'u dėshirush me tė pa ty
https://www.youtube.com/watch?v=2rCzyaF7N2A

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:43 pm

SONIA
te pelqen zgjodha per ty
Tatjana Isai - Tė mė rritesh pėr Shqipėrinė
https://www.youtube.com/watch?v=srcv2M3QQJ8

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:45 pm

Per te gjithe
Pashko Vasa -- O moj Shqypni, e mjera Shqypni --
https://www.youtube.com/watch?v=bldG794WOEA

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 15, 2008 7:47 pm

bravo lana per pershendetjet,uroj te jesh gjithmone aktive.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 4 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:51 pm

Pershendetje bledikorcari dhe nardlushnja dhe ata qe do vine

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 9:22 pm

Pershendetje lana, dhe te tjeret,
flm pe kengen .

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi