Kafe bar forumi

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

default Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 6:12 pm

Po e hap une lokalin tuaj te na jepni ndonje kafe

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 6:28 pm

Spoiler:
Po, ka forumi me ju dhane sa ka deti uje e rrer.
Mire se te vini.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga bledikorcari prej Mon May 12, 2008 6:47 pm

nje kafe te embel me pak dua une ageeeee
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Kafe bar forumi N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 7:47 pm

Bledi , mos e bėjnė kafen me ujė tė kripur ato kamarieret ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 8:09 pm

bledikorcari shkruajti:nje kafe te embel me pak dua une ageeeee

Kafe bar forumi 33001811

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 8:11 pm

eri M shkruajti:Bledi , mos e bėjnė kafen me ujė tė kripur ato kamarieret ?


Kafe bar forumi Nje_ka10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 8:18 pm

a1 shkruajti:Po e hap une lokalin tuaj te na jepni ndonje kafe

pini kafe por mos beni zhurem ju lutem se nuk jam ne disponim per asgje
Kafe bar forumi Caffe_10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga bledikorcari prej Mon May 12, 2008 8:26 pm

rrofsh,te lumshin duart se e kishe bere te mire kafen
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Kafe bar forumi N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 8:44 pm

ALbemigranti


Kafe bar forumi Kaffee10Kafe bar forumi Roses10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 8:47 pm

bledikorcari shkruajti:rrofsh,te lumshin duart se e kishe bere te mire kafen

Kafe bar forumi C3-210

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga ALbo prej Mon May 12, 2008 8:49 pm

Age shkruajti:ALbemigranti


Kafe bar forumi Kaffee10Kafe bar forumi Roses10
Faleminderit Age per kafen ndersa lulet tja japim ndonjeres vajze te forumit.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 8:50 pm

eri M shkruajti:Bledi , mos e bėjnė kafen me ujė tė kripur ato kamarieret ?


Kafe bar forumi D031ab10

Kafe bar forumi D031ab10

Kafe bar forumi D031ab10

Kafe bar forumi D031ab10

Kafe bar forumi D031ab10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 9:03 pm

Hej! Age ! Mos je tranu ??? Kush ta lejon ty t'ma nxierrish fotografinė aty ! Protestoj ! Dhe do tė padis privatisht !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 9:09 pm

eri M shkruajti:Hej! Age ! Mos je tranu ??? Kush ta lejon ty t'ma nxierrish fotografinė aty ! Protestoj ! Dhe do tė padis privatisht !

Hahahahahahah ku ka drejtesi mi e dashur
Kafe bar forumi Flower10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 9:57 pm

Shum postime me vend nė kafen e forumit. Edhe kafeja tė jetė po aq kualitative lum ai qė do ta shijojė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 10:23 pm

Une kafene hapa jo studio fotografike hahaha!.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 11:13 pm

a1 shkruajti:Une kafene hapa jo studio fotografike hahaha!.
Hahahhaha hahahahahaaaaaaaaaa
https://www.youtube.com/watch?v=ellJ2NeEycU

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 11:17 pm


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 11:18 pm

Vajzat Shqiptare Sexy - Most Viewed VID

https://www.youtube.com/watch?v=ryu4likdlrM

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 11:20 pm

Genta Ismajli 5Stars Kosova Albanian Singer Most Viewed VID

https://www.youtube.com/watch?v=4T1Hm1aBHrg

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Fri May 23, 2008 11:09 pm

dua viski

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Borebardha prej Fri May 30, 2008 1:23 am

dua tiu ofroj sonte cte doni meqe jam e re dhe kerkoj te bej miq
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 30, 2008 9:24 am

Borebardha shkruajti:dua tiu ofroj sonte cte doni meqe jam e re dhe kerkoj te bej miq
cte duam,cte duuam?????????mos thuaj jo keshtu jo ashtu pastaj,ok?djema kerkoni cte doni nga nje vajze,e dini ju cte kerkoni,he?ahahahahhahahah shaka:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Kafe bar forumi N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga nardlushnja prej Fri May 30, 2008 6:38 pm

Une do kerkoj me vone ,por si fillim ,meqenese je e re po qeras une nje red bull
Kafe bar forumi Thumb_17
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Kafe bar forumi N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Fri May 30, 2008 7:22 pm

nardlushnja shkruajti:Une do kerkoj me vone ,por si fillim ,meqenese je e re po qeras une nje red bull
Kafe bar forumi Thumb_17
o nardi mos retbull se ashte nxete, dhe ta shton energjine

Une dua nje Akullore

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi