Kafe bar forumi

Faqja 5 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 16, 2008 6:32 am

Mirmengjesi
Kafe bar forumi - Faqe 5 Ist2_311

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 16, 2008 6:21 pm

nardlushnja shkruajti:cituar nga ferave
Pse ata te dy nuk jane cift?

Fatkeqsisht jemi larg dhe nuk mund te shikoni se sa mashkull jam.Kete te pakten e kam cilesuar edhe ne profilin tim


Nuk e kuptova dot pėrse fatkeqėsisht ? Dhe profili i pelės sė kuqe qysh lidhje ka me mashkullin!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 16, 2008 6:24 pm

bledikorcari shkruajti:
nardlushnja shkruajti:cituar nga ferave
Pse ata te dy nuk jane cift?

Fatkeqsisht jemi larg dhe nuk mund te shikoni se sa mashkull jam.Kete te pakten e kam cilesuar edhe ne profilin tim
ate i thashe dhe une nardi.

Tė njė mendje qenkeshit dhe fatkeqėsisht rroni tė ndarė! Ndoshta bashkoheni!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga bledikorcari prej Mon Jun 16, 2008 6:26 pm

ja keto thumbat sjane me vend eri,edhe pastaj me thua perse grindemi?
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Kafe bar forumi - Faqe 5 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 16, 2008 6:36 pm

Edhe grindjet janė natyrė e kuvendimit dhe qė sjellin suksese, apo ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga bledikorcari prej Mon Jun 16, 2008 6:43 pm

suksese nuk e di sjellin apo jo por qe jane natyre e bisedimit jane.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Kafe bar forumi - Faqe 5 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 16, 2008 6:48 pm

Gėzuar pra pėr shėndetin e Ages dhe tė komshiut se janė ēift i nderuar ! Mos na gjelozojė dikush!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga bledikorcari prej Mon Jun 16, 2008 6:51 pm

age mesa di une eshte shume me e madhe se komshiu ne moshe.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Kafe bar forumi - Faqe 5 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 16, 2008 6:53 pm

bledikorcari shkruajti:age mesa di une eshte shume me e madhe se komshiu ne moshe.


Mė fal atėherė se nuk i dij moshat! Lum ju qė i keni tė dhėnat!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 16, 2008 7:08 pm

Plaska sheri kafe bar

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga bledikorcari prej Mon Jun 16, 2008 7:10 pm

pershendetje lana:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Kafe bar forumi - Faqe 5 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 17, 2008 5:50 am

NUk kam as kohė tė tė bėj dhuratė
as buqetė lulesh nuk kam
t'i mblodha kėto fjalė pėr njė shekull
tė tė urojnė jetė, lumturi ( se te kam xhan xhan )e shėndet.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 17, 2008 10:23 am

Age shkruajti:NUk kam as kohė tė tė bėj dhuratė
as buqetė lulesh nuk kam
t'i mblodha kėto fjalė pėr njė shekull
tė tė urojnė jetė, lumturi ( se te kam xhan xhan )e shėndet.

Kėto vargje sigurisht pėr Bledin jan! Dhe hidhėrohet se nuk ėshtė i respektuar !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Borebardha prej Tue Jun 17, 2008 4:38 pm

...ti shiko punen tende....do nje raki ngushelluese se shume vetem po me dukesh Laughing
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 17, 2008 6:24 pm

Borebardha shkruajti:...ti shiko punen tende....do nje raki ngushelluese se shume vetem po me dukesh Laughing

Kafe bar forumi - Faqe 5 Apple-10 me shnet ta hajsh

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 17, 2008 6:25 pm

eri M shkruajti:
Age shkruajti:NUk kam as kohė tė tė bėj dhuratė
as buqetė lulesh nuk kam
t'i mblodha kėto fjalė pėr njė shekull
tė tė urojnė jetė, lumturi ( se te kam xhan xhan )e shėndet.

Kėto vargje sigurisht pėr Bledin jan! Dhe hidhėrohet se nuk ėshtė i respektuar !
neqofse jane per bkedushin heki shpejt hhahahahahahaaaaa

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 17, 2008 6:30 pm

bledikorcari shkruajti:pershendetje lana:)
Kafe bar forumi - Faqe 5 21024710
Kafe bar forumi - Faqe 5 Dergim10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga bledikorcari prej Tue Jun 17, 2008 6:38 pm

lana,mos u merzit ti flori se nuk te tradhetoj une ty,aahahaahahahah:D:P
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Kafe bar forumi - Faqe 5 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 17, 2008 8:11 pm

Kafe bar forumi - Faqe 5 Caj_ge10Kafe bar forumi - Faqe 5 Caj_ge10
hahahaah per gzime

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga nardlushnja prej Tue Jun 17, 2008 8:15 pm

Merni nga nje red bullKafe bar forumi - Faqe 5 Thumb_25Kafe bar forumi - Faqe 5 Thumb_25
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Kafe bar forumi - Faqe 5 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 20, 2008 6:54 am

oreeeeeeeeeeeeemirmengjes
Kafe bar forumi - Faqe 5 Latte_10Kafe bar forumi - Faqe 5 Latte_10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga komshiu prej Fri Jun 20, 2008 5:16 pm

Dicka te tille, "frape" i thone ketej, eshte preferenca ime. Bile e tepruar.

Faeminderit Age!
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 20, 2008 6:14 pm

komshiu shkruajti:Dicka te tille, "frape" i thone ketej, eshte preferenca ime. Bile e tepruar.

Faeminderit Age!
O ti kojshi seshte per ty kjo !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 20, 2008 6:16 pm

Age shkruajti:oreeeeeeeeeeeeemirmengjes
Kafe bar forumi - Faqe 5 Latte_10Kafe bar forumi - Faqe 5 Latte_10
kjo qenka per oreeeeeeeeeeeeeeee !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 21, 2008 5:37 am

Kafe bar forumi - Faqe 5 Epiclo10

E pij nji kafe tani ,
Kafe bar forumi - Faqe 5 Ggj-111
E mari pushkem dhe dola .

Kafe bar forumi - Faqe 5 Kafe11
Te befte mire ti Oriiiiiiiiiiiii

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi