Kafe bar forumi

Faqja 6 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Borebardha prej Sun Jun 22, 2008 5:08 pm

a ju befshin mire te gjitha!!!
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 27, 2008 1:30 pm

Borebardha shkruajti:a ju befshin mire te gjitha!!!
,.


Edituar pėr herė tė fundit nga bledikorcari nė Fri Jun 27, 2008 7:15 pm, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : gjuhe jo e pershtatshme)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Vizitor prej Sun Jun 29, 2008 10:12 pm

bakan kafe te mire ktu Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Vizitor prej Sun Jun 29, 2008 10:13 pm

Borebardha shkruajti:a ju befshin mire te gjitha!!!
Borbardha ni kafe me ty

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Borebardha prej Mon Jun 30, 2008 12:00 pm

arber shkruajti:
Borebardha shkruajti:a ju befshin mire te gjitha!!!
Borbardha ni kafe me ty
Patjeter Laughing
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Vizitor prej Tue Oct 14, 2008 8:16 pm

kush sherben sonte

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Borebardha prej Sun Nov 30, 2008 9:19 pm

sonte vetsherbim
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga nardlushnja prej Sun Nov 30, 2008 9:22 pm

ah me ka vajt mendja per nje gote raki
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Kafe bar forumi - Faqe 6 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Borebardha prej Sun Nov 30, 2008 9:24 pm

sigurisht,juve iu sherbej une
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga nardlushnja prej Sun Nov 30, 2008 9:25 pm

Faleminderit Borebardha
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Kafe bar forumi - Faqe 6 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Vizitor prej Mon Dec 15, 2008 11:19 pm

ni kafe me te llastuaren

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga e llastuara prej Mon Dec 15, 2008 11:24 pm

pse jo ?! me kenaqesi Smile
e llastuara
e llastuara
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 16
Shteti : Kafe bar forumi - Faqe 6 Ft9f57ew2up6dhrykpo
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 15/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Borebardha prej Tue Dec 16, 2008 3:32 pm

dhe hajdeni dhe per mengjes ketu,hani qe te mos shendosheni
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi