Kafe bar forumi

Faqja 2 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 30, 2008 7:27 pm

akullore,ce do akulloren kur me ke mua ti???:)ahahahahahh
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Kafe bar forumi - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Fri May 30, 2008 7:34 pm

Po do hame nga ne akullore

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Fri May 30, 2008 7:35 pm

bledikorcari
bledi po tani je ma i matur

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 30, 2008 7:37 pm

pse?
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Kafe bar forumi - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Fri May 30, 2008 7:41 pm

Ha, po posti ? e meritoje .

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Fri May 30, 2008 7:42 pm

bledikorcari shkruajti:pse?
Me trego kush eshte ne foto?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 30, 2008 7:44 pm

posti eshte post,bledi eshte bledi,e meritoja?nuk e di!admini e dinte me mire se mua:0
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Kafe bar forumi - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 30, 2008 7:47 pm

lana shkruajti:
bledikorcari shkruajti:pse?
Me trego kush eshte ne foto?
nuk enjeh CHE GUEVAREN??? revolucionarin me te madh qe ka nxjere bota dhe frymezim per brezat e rinj
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Kafe bar forumi - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 12:49 am

Pse ai me njeh mua qe ta njoh une? Very Happy
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 12:50 am

po mbase te njeh me ...ku e din ti....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 1:13 am

ha ha ha po kush nuk enjeh Borebardhen???
TE marrin cte duan Princi me Sonian,,,
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 1:15 am

pse qeras ti sot me qe gjete princin ehh??.....epo mire une po marr nje redbull, nje vodka redbull per me pas dhe nja tre corona...kaq per tani.....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 1:17 am

ha ha ha mos do behesh tape per te festuar.
ooops apo harrova qe e mban mire pijen ti
What a Face
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 1:20 am

po silli ketu ti se i pi avash avash une....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Vizitor prej Sat May 31, 2008 1:24 am

pini vajza pini se mire ju ben nganjehere

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 1:26 am

po pi dhe ti se do paguaj Princesha jote....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Vizitor prej Sat May 31, 2008 1:36 am

jo se paguaj une dhe per princeshen

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 1:37 am

ehe ...vetem per princeshen re....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 1:37 am

Princi shkruajti:jo se paguaj une dhe per princeshen
Ja kush eshte burre,degjove Sonia?
/ka ndonje vella princi per Sonian?
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 1:39 am

ce dua vellaun e princit une me Borebardha????
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 1:50 am

per te te qerasur,se ska dhe per ty princi Very Happy Razz
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 1:52 am

po mire me te paguaj parate ai ...pse troke e paske princin ti me???.....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 1:54 am

i ka xhepat vetem per nje ai.(dhe te tjerat kuptohet)
Tani naten se po me pret ne krevat(ne enderr)
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Vizitor prej Sat May 31, 2008 2:10 am

jo vetem ne enderr

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 2:12 am

shiko shiko te ka faj princi....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi