Kafe bar forumi

Faqja 3 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 2:13 am

Ah Princi Princi nje redbull per ty qe te fluturosh deri te une
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Vizitor prej Sat May 31, 2008 2:14 am

me kete do ja arri qellimit Laughing

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 2:18 am

Borebardha shkruajti:Ah Princi Princi nje redbull per ty qe te fluturosh deri te une

sa ja di punes me shejtan....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default ???

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 2:21 am

SONIA shkruajti:
Borebardha shkruajti:Ah Princi Princi nje redbull per ty qe te fluturosh deri te une

sa ja di punes me shejtan....
Nga Korca apo Peshkopia je ti? Wink
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 2:24 am

Borebardha shkruajti:
SONIA shkruajti:
Borebardha shkruajti:Ah Princi Princi nje redbull per ty qe te fluturosh deri te une

sa ja di punes me shejtan....
Nga Korca apo Peshkopia je ti? Wink

pse me??
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 2:26 am

nga mentaliteti se di pse me dukesh nga ato ane.
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Vizitor prej Sat May 31, 2008 2:30 am

nga peshkopia SONIA! cthote peshkopia SONIA?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga bledikorcari prej Sat May 31, 2008 10:06 am

Borebardha shkruajti:Pse ai me njeh mua qe ta njoh une? Very Happy
sigurisht qe te njihte kur jetonte sepse borebardha eshte nje peralle e njohur ne tere boten ashtu sice shte i njohur ne tere boten che guevara per shpirtin e tij te lire dhe per deshiren qe kishte ai te shikonte gjithe popujt e botes pa zinxhire dhe te lire gje per te cilen luftoi ne ameriken latine,afrike duke ndihmuar popujt me shpirtin e tij luftarak per lirine e tyre,le mos ishte atdheu i tij,ai luftonte pa para,mohoi postin e ministrit ne kube qe i ofroi fidel kastroja dhe pa pare se cfare feje,cfare kombi,cfare ngjyre kishin ata njerz dhe ata popuj.per kete gje luftoi deri ne fund dhe dha jeten ernesto che guevara,prandaj figura dhe veprat e tij kane ngelur te gjalla deri ne kohet tona.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Kafe bar forumi - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 11:52 am

nje kafe per mua qe te me dale gjumi....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga bledikorcari prej Sat May 31, 2008 11:59 am

mere kafen sonia te te dale gjumi:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Kafe bar forumi - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Borebardha prej Sun Jun 01, 2008 1:02 am

nje pije energjitike per te gjithe ata qe kane nevoje!
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 6:52 pm

Nga nje akullore per te gjith antaret qe jan online qe esht shume vape sote
Kafe bar forumi - Faqe 3 Cherry10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 7:01 pm

Mere nardi  fresko pak .
Kafe bar forumi - Faqe 3 Carame10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga bledikorcari prej Wed Jun 11, 2008 7:57 pm

dua nje paketa cigare prince dhe nje fredo capuchino dhe shpejt,luajini kembet:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Kafe bar forumi - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 8:17 pm

Cigarepires jam edhe vet, por as ketu nuk lejohet cigarja ma..
Kafe bar forumi - Faqe 3 Ist2_210

Per mu e pime re, por hallin e kam te ALBEMIGRANTI mos na jep naj500 mije lek gjobe, doja te them postime 500,-

Ulemi jasht e pime Kafe bar forumi - Faqe 3 Marlbo10 me kafe.
Kafe bar forumi - Faqe 3 Ist2_310

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 8:36 pm

Borebardha shkruajti:nje pije energjitike per te gjithe ata qe kane nevoje!
Mere nje freskuse, muk kemi energjike s'kemi nevoje!
Kafe bar forumi - Faqe 3 New-co10


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 8:38 pm

SONIA shkruajti:nje kafe per mua qe te me dale gjumi....
Vetem nje
Te paguar e ke mga ?
Kafe bar forumi - Faqe 3 Capuci10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 8:42 pm

eri M shkruajti:Hej! Age ! Mos je tranu ??? Kush ta lejon ty t'ma nxierrish fotografinė aty ! Protestoj ! Dhe do tė padis privatisht !
Te qeras e trenta.Kafe bar forumi - Faqe 3 Cake-o10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 8:46 pm

feneri shkruajti:Shum postime me vend nė kafen e forumit. Edhe kafeja tė jetė po aq kualitative lum ai qė do ta shijojė !
Kafe bar forumi - Faqe 3 Kaffee10
Te befte mire.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 8:47 pm

Doni qershi
Kafe bar forumi - Faqe 3 Kirsch10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 8:50 pm

Nardi rush doje mire
Kafe bar forumi - Faqe 3 Grapes10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 8:51 pm

ALbemigranti kafen e keni gati !
Kafe bar forumi - Faqe 3 1712

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 8:53 pm

Age shkruajti:ALbemigranti kafen e keni gati !
Kafe bar forumi - Faqe 3 1712
Ja dhe nje pije freskuse se ben vape.
Kafe bar forumi - Faqe 3 Sex_on10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga ALbo prej Wed Jun 11, 2008 9:02 pm

Ju faleminderit Age pihet ni kafe tani
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 9:06 pm

ALbemigranti shkruajti:Ju faleminderit Age pihet ni kafe tani
Mos e paguane feneri tha qeras, se pse nuk e dij ?
Kafe bar forumi - Faqe 3 202010

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi