Kafe bar forumi

Faqja 4 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 9:52 pm

Age shkruajti:
ALbemigranti shkruajti:Ju faleminderit Age pihet ni kafe tani
Mos e paguane feneri tha qeras, se pse nuk e dij ?
Kafe bar forumi - Faqe 4 202010


E paguaj por edhe ta provoj bile !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Borebardha prej Thu Jun 12, 2008 12:58 am

atehere po marr dhe une dicka duke perfituar nga miresia e gentleman-it lart
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga SONIA prej Fri Jun 13, 2008 2:13 am

nese paguan age do marr nje whisky....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 2:25 am

SONIA shkruajti:nese paguan age do marr nje whisky....

Kafe bar forumi - Faqe 4 Viski410Kafe bar forumi - Faqe 4 Viski410

Kafe bar forumi - Faqe 4 New-co11

Kafe bar forumi - Faqe 4 300g_g12

Patjeter per ty ne kete menyre, vetem kenqu

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga SONIA prej Fri Jun 13, 2008 2:34 am

paske lek ti age....sa te pagujne keta ketu????ahhahaa
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 8:52 am

SONIA shkruajti:paske lek ti age....sa te pagujne keta ketu????ahhahaa

SONIA mirmengjes
Kafe bar forumi - Faqe 4 Coffee10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Borebardha prej Sat Jun 14, 2008 2:15 am

paska te pasur ketu
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 9:50 am

Unė nuk kam shoqėri pėr aty qė ta pijė njė kafe! Tė kishte qenė Sonia mashkull atėherė ...!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 4:13 pm

eri M shkruajti:Unė nuk kam shoqėri pėr aty qė ta pijė njė kafe! Tė kishte qenė Sonia mashkull atėherė ...!

Kafe bar forumi - Faqe 4 Coffee10Pije nje kafe se u lodhe

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 4:20 pm

Borebardha shkruajti:paska te pasur ketu
Kafe bar forumi - Faqe 4 Kshpir10
NESE DONI QE SHPIRTI JUAJ TE FRYMEZOJ LIRSHEM ME TINGUJ SHQIP ATEHER RINI NE MESIN TONE KEMI PASURI SHPIRTRORE.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 4:24 pm

Po qenke fisnike e madhe ferave! Ma kėnaqi shpirtin kafeja e ma ndozi trupin !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 4:32 pm

eri M shkruajti:Po qenke fisnike e madhe ferave! Ma kėnaqi shpirtin kafeja e ma ndozi trupin !
Zemra jote-vullkan i shuar
Nėn magmė-llava e nxehtė!
Kur ja:papritur dhe pakujtuar
Ne kafene te takoj.
Kafe bar forumi - Faqe 4 Ckemi111

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 4:36 pm

Mos shumė me pėrkushtime se pastaj dalin thashetheme !
Do tė flasė nardi apo bledi se nė forum anėtaret janė ...!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 4:40 pm

eri M shkruajti:Mos shumė me pėrkushtime se pastaj dalin thashetheme !
Do tė flasė nardi apo bledi se nė forum anėtaret janė ...!

Kafe bar forumi - Faqe 4 Chbc110

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 4:45 pm

Shumė e befasishme jeni ! Dhe situata tejet tė pėrshtatshme krijoni!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 5:17 pm

eri M shkruajti:Mos shumė me pėrkushtime se pastaj dalin thashetheme !
Do tė flasė nardi apo bledi se nė forum anėtaret janė ...!
Pse ata te dy nuk jane cift?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga bledikorcari prej Sat Jun 14, 2008 5:51 pm

c'domethene ata te dy nuk jane cift?ma shpjego cik ti qe mos e mar ndryshe une!ferave,ty po te pyes?
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Kafe bar forumi - Faqe 4 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 6:36 pm

Problem krejt tjetėr, por mjaft kompleks dhe i vėshtirė, ėshtė e vėrteta jonė e kohės mė tė re. Mere si te duashe the fjalen dhe e mbylle temen, Une nuk jam femer as homo? ???

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 6:54 pm

Duhet lidh muhabeti me pjesen lart (pranej mos keput fraza simas qefit), ket e dhashe per ilustrim me tregu qe shumesi bledikorcari
Mega Moderator s'ben moderatore te tjere sepse Moderator eshte emer gjinia mashkullore.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga nardlushnja prej Sat Jun 14, 2008 7:02 pm

cituar nga ferave
Pse ata te dy nuk jane cift?

Fatkeqsisht jemi larg dhe nuk mund te shikoni se sa mashkull jam.Kete te pakten e kam cilesuar edhe ne profilin tim
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Kafe bar forumi - Faqe 4 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga bledikorcari prej Sat Jun 14, 2008 7:08 pm

ferave shkruajti:Problem krejt tjetėr, por mjaft kompleks dhe i vėshtirė, ėshtė e vėrteta jonė e kohės mė tė re. Mere si te duashe the fjalen dhe e mbylle temen, Une nuk jam femer as homo? ???
ajo teme skishte cte jepte me.prezantimi im eshte bere parashume kohesh.ti po te duash te bisedosh me mua lirshem hap nje teme te re per chit chat dhe bisedojme aty,ok?
me behet qejfi qe sje homo.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Kafe bar forumi - Faqe 4 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga bledikorcari prej Sat Jun 14, 2008 7:10 pm

nardlushnja shkruajti:cituar nga ferave
Pse ata te dy nuk jane cift?

Fatkeqsisht jemi larg dhe nuk mund te shikoni se sa mashkull jam.Kete te pakten e kam cilesuar edhe ne profilin tim
ate i thashe dhe une nardi.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Kafe bar forumi - Faqe 4 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 7:41 pm

Ja paskeni fute kot, muhabete kafeneje, ajt gzuar
Kafe bar forumi - Faqe 4 Bier_d10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Borebardha prej Mon Jun 16, 2008 2:50 am

Gezuar Age
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 16, 2008 6:28 am

Borebardha shkruajti:Gezuar Age

Kafe bar forumi - Faqe 4 L9135710

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kafe bar forumi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi