A DINI SE PO HUMBNI IDENTITETIN KOMBETAR NEPER BOTE

Shko poshtė

default A DINI SE PO HUMBNI IDENTITETIN KOMBETAR NEPER BOTE

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 9:05 am

A BRENGOSENI TE HUMBUR E DO TE ASIMILOHENI DHE DO TA HUMBNI IDENTITETIN KOMBETAR TE TRETUR NEPER BOTE O SHQIPTAR?

Si mund ta ndieni vetveten pa atdhe dhe ku po i leni pasardhesit tuaj te tretur neper bote ne gjuhe e kultura te huaja. A mendoni se do te zhdukeni ne brezin e dyte a te trete? Si i shihni ata te migruarit ma te hershem qe nuk dine as shqip te flasin?

A kuptoni se do te zhdukeni rrugeve te botes?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi