Atje ku mbarojne fjalet....

Shko poshtė

default Atje ku mbarojne fjalet....

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 9:15 am

Pershendetje per te gjithe ju qe do te lexoni dhe qe do te inkuadroheni ne dhenien e mendimeve tuaja.

Si e kuptoni dhe cfare kuptimi i jepni kesaj fjalie ne dashuri ?

Atje ku mbarojne fjalet..............

Mendimi im eshte ky:

Atje ku mbarojne fjalet
fillon heshtja
nis dhembja
vdes shpresa

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Atje ku mbarojne fjalet....

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 9:44 pm

fillon fshirja e fjalėve !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Atje ku mbarojne fjalet....

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 9:51 pm

Ne pergjithesi, sipas mendimit tim, Aty ku mbarojne flajet , truri fillon te punoj edhe llogjika merr persiper. Kur nuk ka me fjlale, vjen heshttja edhe fillon te degjosh ate zerin tend te perbrendshem.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Atje ku mbarojne fjalet....

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 10:09 pm

ardit shkruajti:Ne pergjithesi, sipas mendimit tim, Aty ku mbarojne flajet , truri fillon te punoj edhe llogjika merr persiper. Kur nuk ka me fjlale, vjen heshttja edhe fillon te degjosh ate zerin tend te perbrendshem.

Shum mirė ! DRejt e ke ! Truri fillon ! I shkreti tru gjithmonė nė mendime !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Atje ku mbarojne fjalet....

Mesazh nga Musafir prej Fri May 30, 2008 7:45 pm

Fillojne fjale te reja, shoqeri e re

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Atje ku mbarojne fjalet....

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 12:58 am

lana shkruajti:Fillojne fjale te reja, shoqeri e re

ashtu lana...vertet mire e ke....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Atje ku mbarojne fjalet....

Mesazh nga Vizitor prej Sat May 31, 2008 1:02 am

lana shkruajti:Fillojne fjale te reja, shoqeri e re
e di qe se ke keq ti

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Atje ku mbarojne fjalet....

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 1:02 am

Princi shkruajti:
lana shkruajti:Fillojne fjale te reja, shoqeri e re
e di qe se ke keq ti

qenkemi nje mendje me princin...
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Atje ku mbarojne fjalet....

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 1:03 am

aty ka mbarojne fjalet fillon dashuria
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Atje ku mbarojne fjalet....

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 1:03 am

Borebardha shkruajti:aty ka mbarojne fjalet fillon dashuria

nga eksperienca flet ti me??
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Atje ku mbarojne fjalet....

Mesazh nga Vizitor prej Sat May 31, 2008 1:05 am

Borebardha shkruajti:aty ka mbarojne fjalet fillon dashuria
flet me siguri te plote vajza

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Atje ku mbarojne fjalet....

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 1:07 am

Princi shkruajti:
Borebardha shkruajti:aty ka mbarojne fjalet fillon dashuria
flet me siguri te plote vajza
epo kur ke gjetur princin dhe kuptohesh vetem me shikime fjalet dalin jashte loje
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Atje ku mbarojne fjalet....

Mesazh nga Vizitor prej Sat May 31, 2008 1:11 am

apsolutish se po

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Atje ku mbarojne fjalet....

Mesazh nga eeri M prej Sat May 31, 2008 5:40 pm

....fillojne veprat...

eeri M
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 17
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Atje ku mbarojne fjalet....

Mesazh nga Musafir prej Sat May 31, 2008 8:25 pm

Atje ku mbarojnė fjalėt nisin veprat e fjalėve apo heshtja!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Atje ku mbarojne fjalet....

Mesazh nga Borebardha prej Sun Jun 01, 2008 12:56 am

eeri M shkruajti:....fillojne veprat...
po Laughing
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Atje ku mbarojne fjalet....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi