Si dini te justifikoheni?

Shko poshtė

default Si dini te justifikoheni?

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 9:16 am

Duke pranur keshillen miqesore te dikujt po hapim nje teme te re per ata qe kane tradhetuar ,dhe ata qe do tradhetojne ne te ardhmen .
Kush eshte justifimi me i mire kur tradheton qofte edhe genjeshter qe te mbuloje tradhetine.
Shpalosni talentin tuaj si genjeshtar/e.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Si dini te justifikoheni?

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 9:16 pm

Age shkruajti:Duke pranur keshillen miqesore te dikujt po hapim nje teme te re per ata qe kane tradhetuar ,dhe ata qe do tradhetojne ne te ardhmen .
Kush eshte justifimi me i mire kur tradheton qofte edhe genjeshter qe te mbuloje tradhetine.


Shpalosni talentin tuaj si genjeshtar/e.

Qenka temė fare unikate. Tė shpalosish talentin si gėnjeshtar!

Pra, po provoj! Se ia futa dy shuplaka dhe njė shkelm njėrės! Megjithatė nuk u hidhėru! Akoma ma tepėr mė do! Dhe mė respekton!

Friga thonė perj xheneti ka dalė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Si dini te justifikoheni?

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 10:03 pm

Me kėshilla e me miqėsi
mos e futni rrenėn nė shtėpi
se nuk bėhet kulm rrenacaku
pėr tė rroftė dajaku!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Si dini te justifikoheni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi