Njė pikė loti....

Shko poshtė

default Njė pikė loti....

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 9:18 am

Nje pike loti permban shume brenda.....Dhimbje, gezim, hidherim.....

Eshte i vogel por rendon shume, na sjell momente marramendese... te cilat shenojne dicka ne jeten tone .......

Si e pershkruani ju te nderuar.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Njė pikė loti....

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 9:10 pm

Shiko shiko! Paske derdhur njė pikė loti? Dhe e krahason me atė njė detė lot dhe vetmi!!!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Njė pikė loti....

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 9:41 pm

feneri shkruajti:Shiko shiko! Paske derdhur njė pikė loti? Dhe e krahason me atė njė detė lot dhe vetmi!!!

Shumė mirė u pėrgjigje feneri! Prandaj je bėrė gjithė asht! Kush tė paska vėnė nė atė siklet e ta ka errėsuar jetėn !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Njė pikė loti....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi