Shqiptaret, metropol i trillimeve ne dashuri...!

Shko poshtė

default Shqiptaret, metropol i trillimeve ne dashuri...!

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 9:30 am

Etnologjikisht ne si popull shqiptar kemi patur ne vete disa kritere te rigorozuara,ndaj te cilave kemi qendru shume te sinqert,dhe kemi pasur nje ndergjegjesi permanente ndaj tyre si tersi morale e zakonore.Kohet e fundit e tere rinia jone ne vend se te kualifikohet ne lemi te ndryshme dhe te ruaj traditen dhe te inkuadrohet ne nje modifikim ne progres,ajo perkundrazi eshte ka orientohet ne mostra te kqija te evropes dhe perendimit,kur e them kete e kam parasysh se si rini ne tersi jemi kopje e dukurive devijante (negative) te te huajve qe tani ndodhen ne Kosove.Kam has ne shume meshkuj, se kan kaluar naten me ate vajz,me kete,duke ndjer ne vete nje mburrje te mvetsishme duke menduar se me kete e ngrit veten ne nivelin qe ai mendon se eshte e duhure.Ka shume femra qe bukurine e trupit te tyre prej shqiptareje ua dorzojn te huajve,ngase mendojn se laverdia financiare duhet te vij nga pelhura e shtratit nga i cili ata marrin shperblime te majshme.Ndoshta per dik eshte teme tabu,por per mendimin tim me mire eshte qe te diskutojm per gjera te tilla qe pak a shume mundemi me zbute kete dukuri duke biseduar ,se sa te mirremi me poezi te ndryshme.Qellimi im ne lidhje me kete eshte se ,A me mire eshte qe me femren te cilen kalojm naten ta bejme grua tonen,apo te ndrrojm sa her te dojm....!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Shqiptaret, metropol i trillimeve ne dashuri...!

Mesazh nga bledikorcari prej Tue May 13, 2008 4:08 pm

mendimi im age eshte se derisa te gjesh vajzen qe mendon se ajo eshte vajza e endrrave tende duhet te ndrojme sa here te kemi mundesine partneret
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Shqiptaret, metropol i trillimeve ne dashuri...! N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Shqiptaret, metropol i trillimeve ne dashuri...!

Mesazh nga Musafir prej Wed May 14, 2008 12:55 am

Age ti thua : Kam has ne shume meshkuj,... ! Po si hase moj Age ashtu t'i me shumė principe tė forta je !

bledikorcari : mendimi im age eshte se derisa te gjesh vajzen qe mendon se ajo eshte vajza e endrrave tende duhet te ndrojme sa here te kemi mundesine partneret

Ēka ndėrron ore ēorapėt apo kėpucėt ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Shqiptaret, metropol i trillimeve ne dashuri...!

Mesazh nga bledikorcari prej Wed May 14, 2008 11:07 am

eri M shkruajti:Age ti thua : Kam has ne shume meshkuj,... ! Po si hase moj Age ashtu t'i me shumė principe tė forta je !

bledikorcari : mendimi im age eshte se derisa te gjesh vajzen qe mendon se ajo eshte vajza e endrrave tende duhet te ndrojme sa here te kemi mundesine

Ēka ndėrron ore ēorapėt apo kėpucėt ?
PARTNERET,lexo mire here tjeter.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Shqiptaret, metropol i trillimeve ne dashuri...! N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Shqiptaret, metropol i trillimeve ne dashuri...!

Mesazh nga Musafir prej Wed May 14, 2008 5:49 pm

bledikorcari shkruajti:
eri M shkruajti:Age ti thua : Kam has ne shume meshkuj,... ! Po si hase moj Age ashtu t'i me shumė principe tė forta je !

bledikorcari : mendimi im age eshte se derisa te gjesh vajzen qe mendon se ajo eshte vajza e endrrave tende duhet te ndrojme sa here te kemi mundesine

Ēka ndėrron ore ēorapėt apo kėpucėt ?PARTNERET,lexo mire here tjeter.


Si nuk u kujtova unė mendova se flet pėr modėn bledi! Po ti nuk qenke ar i prapambetur se !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Shqiptaret, metropol i trillimeve ne dashuri...!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi