Sot.....

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga SONIA prej Fri May 30, 2008 1:21 am

Sot mund te te plotesoj une...si thua...ke deshire??
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Borebardha prej Fri May 30, 2008 1:25 am

Deshire kam...do vish?
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 30, 2008 9:19 am

Borebardha shkruajti:Deshire kam...do vish?
bo bo ,plasen cingollatat midis vajzave!!!
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Sot..... - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga eeri M prej Fri May 30, 2008 9:53 pm

sot bledi paska dale nga tema....

eeri M
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 17
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 12:52 am

sot ka dale nga tema neser do futet prape....hhaahha
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga bledikorcari prej Sat May 31, 2008 11:30 am

eeri M shkruajti:sot bledi paska dale nga tema....
njesoj dhe ti:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Sot..... - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 11:50 am

sot po me vjen sh gjume....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Musafir prej Sat May 31, 2008 1:19 pm

I relaksuar pas njė....

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga bledikorcari prej Sat May 31, 2008 2:16 pm

moj age,i ralksuar apo e relaksuar se spo marim vesh cfare jeni,vajza apo djema?Smile
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Sot..... - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga eeri M prej Sat May 31, 2008 5:27 pm

bledikorcari shkruajti:
eeri M shkruajti:sot bledi paska dale nga tema....
njesoj dhe ti:)

sot sjam njesoj me ty o bledi se ti ke dale nga tema ndersa une ne postimin tim jo....qe te jesh ne teme duhet te vendosesh fjalen "Sot" ne fillim.....

dhe kete gje po nuk e bere ti qe je dhe moderator cfare mund te presesh nga te tjeret.....

per kete dalje nga tema ishte fjala.... Very Happy

eeri M
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 17
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga bledikorcari prej Sat May 31, 2008 5:38 pm

aha,e mora vesh shoku,do ta kem mendjen here tjeter
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Sot..... - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga eeri M prej Sat May 31, 2008 5:38 pm

sot gezohem per ty qe e morre vesh shoku....

eeri M
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 17
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Musafir prej Sat May 31, 2008 8:06 pm

a erdha nga plazhi

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Musafir prej Sat May 31, 2008 8:16 pm

Age shkruajti:prap i merzitun po me pak se dje


Kjo Age si femėr duket e si mashkull kuvendon!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Borebardha prej Sun Jun 01, 2008 1:00 am

sot kam bere qejf
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Musafir prej Sun Jun 01, 2008 6:32 pm

Sot: Ora 12:00-Regjistrohet viktima e pare e zgjedhjeve qe po zhvillohen sot ne Maqedoni.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga SONIA prej Tue Jun 03, 2008 1:40 pm

sot paskam marre nje pm interesant....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 03, 2008 5:48 pm

Sot, u nda nga jeta Xhili ! Ndihem i pikėlluar!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Borebardha prej Wed Jun 04, 2008 1:40 am

sot shume ok
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 05, 2008 5:51 pm

Sot si asnjeheri me pare, shum mire !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Borebardha prej Fri Jun 06, 2008 1:03 am

sot quite good
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga bledikorcari prej Mon Jun 16, 2008 4:21 pm

sot jam shume i merzitur me disa anetare qe kerkojne pretekst per tu zene me disa:(Sad
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Sot..... - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 16, 2008 6:10 pm

bledikorcari shkruajti:sot jam shume i merzitur me disa anetare qe kerkojne pretekst per tu zene me disa:(Sad

Sot shyqyr qė tė ra ndėrmend e tė grindesh me antarė. Se vazhdimisht me anėtaret grindesh ! Zbutu de dhe fillo tė bėhesh i ėmbėl se nuk je limon!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga bledikorcari prej Mon Jun 16, 2008 6:25 pm

me vjen keq,une sjam grindur aspak,perkundrazi ju me keni sulmuar gjithmone dhe nuk kuptoj perse!!!!
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Sot..... - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 16, 2008 6:43 pm

Se kupton se nuk ke asnjė plagė nga to. I shėndoshė je si top djathi, e nuk ke arsye tė mbajshė mėri!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi