Sot.....

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga bledikorcari prej Mon Jun 16, 2008 6:48 pm

nuk mbaj meri aspak,dhe sigurisht jam i shendoshe dhe i forte sepse jeta eshte jashte internetit dhe botes virtuale por nuk me pelqen ashtu sic nuk do te te pelqente dhe ty po te te sulmonin 2/3 anetare duke hedhur thumba per postin ose si ferave sot qe i fshiva nje postim,nje postim dhe u be xhind nga kjo gje dhe kerkovi nje gje,futu ne chatbox te shikosh cfare ka then ferave dhe si i fyen te tjeret.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Sot..... - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 17, 2008 10:28 am

bledikorcari shkruajti:nuk mbaj meri aspak,dhe sigurisht jam i shendoshe dhe i forte sepse jeta eshte jashte internetit dhe botes virtuale por nuk me pelqen ashtu sic nuk do te te pelqente dhe ty po te te sulmonin 2/3 anetare duke hedhur thumba per postin ose si ferave sot qe i fshiva nje postim,nje postim dhe u be xhind nga kjo gje dhe kerkovi nje gje,futu ne chatbox te shikosh cfare ka then ferave dhe si i fyen te tjeret.


Bledi je shpejtuar ! Me atė titull mega ju ta fshini forumin! Jo more, ka pastrues tė tjerė ! Po mirė tash verė ėshtė dhe duhet dezinfektuar pak!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Borebardha prej Tue Jun 17, 2008 4:30 pm

eri M shkruajti:
bledikorcari shkruajti:nuk mbaj meri aspak,dhe sigurisht jam i shendoshe dhe i forte sepse jeta eshte jashte internetit dhe botes virtuale por nuk me pelqen ashtu sic nuk do te te pelqente dhe ty po te te sulmonin 2/3 anetare duke hedhur thumba per postin ose si ferave sot qe i fshiva nje postim,nje postim dhe u be xhind nga kjo gje dhe kerkovi nje gje,futu ne chatbox te shikosh cfare ka then ferave dhe si i fyen te tjeret.


Bledi je shpejtuar ! Me atė titull mega ju ta fshini forumin! Jo more, ka pastrues tė tjerė ! Po mirė tash verė ėshtė dhe duhet dezinfektuar pak!

Sot...Ehhh na ka ngelur mua dhe Bledit te pastrojme forumin nga plerat!!!Me falni mbeturinat.
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Borebardha prej Tue Jun 17, 2008 4:31 pm

bledikorcari shkruajti:me vjen keq,une sjam grindur aspak,perkundrazi ju me keni sulmuar gjithmone dhe nuk kuptoj perse!!!!

I am by your side
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga ALbo prej Sun Jul 13, 2008 11:04 pm

Sot ishte shume nxehte.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Borebardha prej Mon Jul 14, 2008 1:27 am

sot kam qene shume e merzitur
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga nardlushnja prej Mon Jul 14, 2008 8:35 pm

Sot u lodha shume ne pune(Vapa)
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Sot..... - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Vizitor prej Tue Oct 14, 2008 8:14 pm

sot ishte kohe e mire

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Borebardha prej Sun Nov 30, 2008 9:22 pm

sot eshte e diel
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga nardlushnja prej Sun Nov 30, 2008 9:24 pm

SOt kisha pushim
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Sot..... - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga gerrard73 prej Sun Nov 30, 2008 9:43 pm

Edhe une jam pushim qe diten e premte dhe deri te henen....neser rinesen puna dhe gjithe te tjerat...
gerrard73
gerrard73
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 34
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 29/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Vizitor prej Sun Nov 30, 2008 11:04 pm

sot msova dicka te re

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga bledikorcari prej Mon Dec 01, 2008 3:22 pm

sot ne oren 5.30 te mengjesit me ngeli makina ne mes te rruges nga bateria dhe e shtyja per 300 metra ne mes te athines Very Happy
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Sot..... - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Borebardha prej Thu Dec 04, 2008 2:01 am

sot ra shume shi dhe u laga
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Vizitor prej Sat Dec 06, 2008 10:18 pm

sot ishte nje dit monotone

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga gerrard73 prej Sun Dec 07, 2008 3:07 am

Sot ishte nje dite mjaft e bukur per mua.....jo shume shpesh me ndodh keto kohet e fundit.
gerrard73
gerrard73
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 34
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 29/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Vizitor prej Mon Dec 15, 2008 11:17 pm

sot kemi antare te re ne forum

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Borebardha prej Tue Dec 16, 2008 3:38 pm

sot isha semure
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Vizitor prej Thu Dec 18, 2008 11:45 pm

sot binte shi

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Borebardha prej Fri Dec 19, 2008 2:20 am

sot Mad
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sot.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi