dhuratat!!!

Shko poshtė

default dhuratat!!!

Mesazh nga SONIA prej Wed May 14, 2008 7:31 pm

Pershendetje te gjitheve!!

Duke ditur qe ne kohe festash kush me shume dhe kush me pak ben apo merr dhurata, ju vete a beni dhurata apo merrni me shume te tilla??

Nese po, cfare dhuratash ju blini njerezve tuaj te dashur dhe cfare dhuratash keni marre ju??

VAZHDIM TE KENDSHEM!
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: dhuratat!!!

Mesazh nga Musafir prej Wed May 14, 2008 7:47 pm

Ēdo gjė mund te blihet me para
Por ka ca gjėra qe xhepi si dot si ha

Nuk janė mall qe tregut shiten
Koha kalon por ato nuk veniten

Janė pjesesza te shpirtit tonė
Ato kudo na komandojne

Dhe pse duam ti falim ndonjėherė
Ato bėhen mė me vlerė

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: dhuratat!!!

Mesazh nga Musafir prej Wed May 14, 2008 8:27 pm

Njė kurorė prej xhevahiri
merre mbaje dhe ti liri!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: dhuratat!!!

Mesazh nga Musafir prej Wed May 14, 2008 8:36 pm

eri M shkruajti:Njė kurorė prej xhevahiri
merre mbaje dhe ti liri!

Janė ndjenjat e pafajshme
Qe bėjnė ēdo gjė te paskajshme

Janė furia e shpirtit te trazuar
Qe ēdo gjė e bėn te bute e te lemuar

Janė ato qe padashje na komandojne
Anijen e zemrės ne humbetire xhevahiret cojne

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: dhuratat!!!

Mesazh nga Musafir prej Wed May 14, 2008 11:59 pm

Kam mbledhur njė tufė dhuratash
i ruaj nė zemrėn time
do t'ia jap t'i shpalojė Ajo
qė mė mbushi me hidhėrime !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: dhuratat!!!

Mesazh nga Musafir prej Sat May 24, 2008 6:06 pm

Une nuk te urrej o njeri i keq!

I di mire te gjitha bemat e tua

qe do ti kishte zili edhe nje dreq.

Perkundrazi,

une ndjej keqardhje

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: dhuratat!!!

Mesazh nga bledikorcari prej Sat May 24, 2008 6:33 pm

ahahahahaah lana ebukur kjo vjersha dhe e dedikuar dikujt.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : dhuratat!!! N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: dhuratat!!!

Mesazh nga Musafir prej Sat May 24, 2008 7:20 pm

bledikorcari shkruajti:ahahahahaah lana ebukur kjo vjersha dhe e dedikuar dikujt.

Nese do ndalja kohen ne pafundesi,
gjene e pare qe do beja sot ketu;
tė ruaja c'do dite ne perjetesi
gjithėēka timen se bashku me ju.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: dhuratat!!!

Mesazh nga Musafir prej Sun May 25, 2008 10:59 pm

Gratė bėjnė mė shumė dhurata se meshkujt, sidomos nėse janė tė dashuruara apo tė impenjuara seriozisht nė njė lidhje. Mė pak zemėrgjerė pėr dhuratat janė beqarėt dhe beqaret,
Duhet tė theksojmė se ēiftet qė gabojnė nė blerjen e dhuratave janė ēiftet qė nuk kanė kohė pėr tė treguar ēfarė u pėlqen dhe ēfarė i bėn tė lumtur.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: dhuratat!!!

Mesazh nga bledikorcari prej Mon May 26, 2008 10:41 am

nuk eshte e vertete qe femrat bejne dhurata me shume se meshkujt,te gjithe e dime se dhurata me shume bejne djemte kur jane te dashuruar ose jo dhe kjo ndodh sepse duan ta bejne vajzen qe duan ata te ndihet me mire ose i bejne dhuratat me qellim qe vajza ti doje me shume sepse e dime se femrat dhuratat i kane debulese.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : dhuratat!!! N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: dhuratat!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi