KUR S'TE SHOH TY..???

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

default KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 5:49 pm

kur ste shoh ty, te shikoj ne foto.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 15, 2008 6:01 pm

kur ste shoh ty te imagjinoj brenda imagjinates time te cmendur
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : KUR S'TE SHOH TY..??? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 6:33 pm

Kure ste shoh ty ik dhe une nga forumi.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 15, 2008 6:35 pm

kur ste shoh qe iken nga forumi ik dhe une nga forumi,ahahahaha
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : KUR S'TE SHOH TY..??? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 9:26 pm

Me behet zemra hi

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Fri May 16, 2008 10:20 am

kure ste shoh ti shoh dike tjeter

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Fri May 16, 2008 3:32 pm

Iki

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Fri May 16, 2008 7:18 pm

Kur s'tė shoh ty mė duket zi !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Sat May 17, 2008 3:22 pm

keq.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Sat May 17, 2008 3:52 pm

Kur s'tė shoh dhe s'tė njoh

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Sat May 17, 2008 7:44 pm

Te haroj.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 10:11 am

Punė e madhe , kur s'tė shof !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 1:19 pm

sa shum te kam pritur
te me vije si cdo nate
me fjalen tende qe can dhe malin
sa shum pritje kam ndrydhur ne shpirtin tim
sa shum te ...............

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 1:28 pm

ardit shkruajti:sa shum te kam pritur
te me vije si cdo nate
me fjalen tende qe can dhe malin
sa shum pritje kam ndrydhur ne shpirtin tim
sa shum te ...............

Nuk vjen ashtu si i ke shkruar ti ardit!

Tė kam pritu me gjithė tė mirat pėr gosti
pė gjithė natėn tė bėjmė dashuri
s'dua fjalė e gjumė as pėrralla
po vrull e afsh tė dridhet mėhalla!


Kur t'i thuash kėshtu e shikon se edhe ajo tė kthehet!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 1:47 pm

dhe do te te them shpirt
per te fundmen here

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 1:53 pm

Dhe si thua ti fundi paska mbėrri
pėr tė bėrė gjumė por jo rehati
se s'ngjitet kurrė buka e tyer
as ajo qė rėndė ėshtė pėrlyer!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga komshiu prej Sun May 18, 2008 3:46 pm

Kur s'te shoh ty?
..............Shikoj me mire. Hahahahahha
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga nardlushnja prej Sun May 18, 2008 3:49 pm

Kur nuk te shoh ty merzitem(ha ha ha ha )
Tani qe po ju shoh JU komshi on line u kenaqa
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : KUR S'TE SHOH TY..??? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Mon May 19, 2008 10:24 pm

Age shkruajti:Me behet zemra hi

Kur tė shikoj ty , tė hajė me sy!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Tue May 20, 2008 11:08 pm

lana shkruajti:Kure ste shoh ty ik dhe une nga forumi.


Te forumi kur del lana
ndriēon diēka si diell e hana !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Wed May 21, 2008 6:26 pm

eri M shkruajti:
lana shkruajti:Kure ste shoh ty ik dhe une nga forumi.


Te forumi kur del lana
ndriēon diēka si diell e hana !
flower

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Wed May 21, 2008 8:45 pm

Age shkruajti:
eri M shkruajti:
lana shkruajti:Kure ste shoh ty ik dhe une nga forumi.


Te forumi kur del lana
ndriēon diēka si diell e hana !
flower

Age mė duket se kot e lėvdova atė lana ! Sepse duket e tillė e ma tepėr mjegull dhe mistere lanson!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Wed May 21, 2008 8:46 pm

Po ti Age do tė buzėqeshish ndonjėherė apo nė meditime do tė rrijshė! Pėr cilin je thelluar aq shumė e nuk je rehat! Ta ka grabitur zemrėn dikush!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Wed May 21, 2008 11:05 pm

Mos u bėj marak eri M. Ma shpejt guacėn mund ta hapish se sa buzėqeshjen t'ia rrėmbesh Ages! Vetėm truri i punon asaj e jo buzėqeshja!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Fri May 23, 2008 10:46 pm

eri M shkruajti:
Age shkruajti:
eri M shkruajti:
lana shkruajti:Kure ste shoh ty ik dhe une nga forumi.


Te forumi kur del lana
ndriēon diēka si diell e hana !
flower

Age mė duket se kot e lėvdova atė lana ! Sepse duket e tillė e ma tepėr mjegull dhe mistere lanson!
shof albumin

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi