KUR S'TE SHOH TY..???

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Sun May 25, 2008 9:29 pm

eri M shkruajti:Po ti Age do tė buzėqeshish ndonjėherė apo nė meditime do tė rrijshė! Pėr cilin je thelluar aq shumė e nuk je rehat! Ta ka grabitur zemrėn dikush!
Une jo kure, me ka ngri buzeqeshja, sa per zemren nuk ma grabiti kush po ia fala nje pjese diten e premte Dr Zhan M.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Sun May 25, 2008 9:37 pm

feneri shkruajti:Mos u bėj marak eri M. Ma shpejt guacėn mund ta hapish se sa buzėqeshjen t'ia rrėmbesh Ages! Vetėm truri i punon asaj e jo buzėqeshja!
Ha ha ha ha me kujtove barcoleten me trurin ! a seshte dhe ajo nje e mire hahahahah shendet.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Borebardha prej Fri May 30, 2008 1:26 am

Kur ste shoh ty shkoj ne forum per te pare te tjere dhe per tu pare nga te tjere...
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 30, 2008 9:15 am

Borebardha shkruajti:Kur ste shoh ty shkoj ne forum per te pare te tjere dhe per tu pare nga te tjere...
ku i ke fotot te te shikojme??Smile
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : KUR S'TE SHOH TY..??? - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga eeri M prej Fri May 30, 2008 10:05 pm

....shikoj lanen....

eeri M
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 17
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 12:35 am

eeri M shkruajti:....shikoj lanen....

po ti cpune ke me lanen ..shiko ndonje tjeter....

kur ste shoh ty une shikoj tjeter... Very Happy
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 12:42 am

kur ste shoh ty me ze gjumi
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 12:44 am

ja me erdha une...me shiko.... Very Happy
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Borebardha prej Thu Jun 05, 2008 4:25 pm

kur ste shoh....
pufff them me vete sa mire
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga komshiu prej Thu Jun 05, 2008 4:53 pm

Borebardha shkruajti:kur ste shoh....
pufff them me vete sa mire


Ke pare qe edhe une ashtu them?
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Borebardha prej Fri Jun 06, 2008 1:04 am

kur ste shoh ty shoh komshiun
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga bledikorcari prej Mon Jun 09, 2008 1:07 pm

kur ste shikoj ty....shikoj futboll
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : KUR S'TE SHOH TY..??? - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 09, 2008 8:52 pm

eeri M shkruajti:....shikoj lanen....


sa mirė e ka thėnė adashka ime me njė e tepėr! E unė kur nuk tė shikoj ty ėndėrroj Thanėn !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 10, 2008 12:06 am

Kur s'te shoh ty
ti je gjithandej,
prandaj me shume te dua,
prandaj me shume te ndjej.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 10, 2008 12:07 am

Age shkruajti:Kur s'te shoh ty
ti je gjithandej,
prandaj me shume te dua,
prandaj me shume te ndjej
.

…e kur je gjithandej
ti je dhe me mua,
ja perse te dua,
ja perse te urrej.


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 10, 2008 12:16 am

Borebardha shkruajti:kur ste shoh ty shoh komshiun
Sa te gjata i paske ndjenjat per komshiun mi ncncncnc.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 10, 2008 5:43 pm

Age shkruajti:.

kur je gjithandej
ti je dhe me mua,
ja perse te dua,
ja perse te urrej.

[/quote]


kur nuk je gjithandej
ti nė mua je vullkandashuri !
Si mund tė mos tė tė dua

Pėrse tė tė urrej nuk e di ?!!!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUR S'TE SHOH TY..???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi